Щітки для підлогомийних машин

Замовити

Миття підлоги сьогодні використовуються в супермаркетах, торгових центрах, на підприємствах і в аеропортах - всюди, де необхідна прибирання великої площі. Удосконалення техніки для прибирання великих приміщень зростає з кожним роком, тому вкладення в обладнання окупається сповна. Важливий аспект при його експлуатації - якісне сервісне обслуговування. Своєчасна заміна деталей дозволяє продовжувати термін використання машини для миття підлоги.

Читати повністю

Щітки для підлогомийних машин - комплектуючі, які вимагають періодичної заміни. Дискові щітки розподіляють миючий засіб по поверхні підлоги і механічно усувають забруднення. Вони відмінно справляються з очищенням гладких підлог в магазинах, офісних центрах, виробничих цехах.

При регулярній експлуатації, щітки поступово стираються і приходять в непридатність. Важливо звертати увагу на стан комплектуючих і якість очищення підлог під час прибирання.

Асортимент аксесуарів для обладнання досить великий. Ми радимо використовувати оригінальні щітки для полемічних машин, які точно підходять за кріпленнями до певної моделі. За допомогою у підборі необхідних аксесуарів для конкретної моделі зверніться до менеджерів IPC Україна.

Замовити: