Інвентар

Якісне професійне прибирання - один з найважливіших моментів у підтримці презентабельного зовнішнього вигляду будь-якого приміщення
Інвентар

Інвентар для клінінгової техніки

Якісне професійне прибирання - один з найважливіших моментів у підтримці презентабельного зовнішнього вигляду будь-якого приміщення. Від того наскільки ретельно і якісно проводиться прибирання і підтримується чистота в приміщенні, буде залежати його охайність, санітарно-гігієнічні умови, комфорт знаходяться тут людей.

Читати повністю

Особливості клінінового інвентарю

Професійне прибирання в особливій мірі важлива на підприємствах пов'язаних з системою громадського харчування та медичними послугами. У даних приміщеннях чітко регламентовані санітарні правила, які передбачають необхідність щоденного прибирання. Те ж саме стосується готельних комплексів, торгових центрів, навчально-розвиваючих організацій та ін.

З огляду на технічного розвитку та удосконалення господарських товарів для прибирання приміщень значно збільшився їх асортимент, якість, простота використання. Сучасний клінінговий інвентар дозволяє легко і ефективно прибирати приміщення будь-якого призначення. Домогтися ідеальної чистоти, а також підтримувати її на належному рівні стає дуже просто разом з професійним інвентарем для прибирання.

Компанія «IPC» має великий досвід в сфері забезпечення професійної клінінгової техніки та інвентарю для прибирання різних типів підприємств. Великий асортимент корисних інструментів для якісної професійної збирання дозволить вибрати все необхідне для підтримки ідеальної чистоти.

Різновиди професійного клінінгового інвентаря

Існує велика кількість самих різних пристосувань для підтримки чистоти. В асортименті інвентарю для прибирання приміщень на сайті компанії «IPC» ви знайдете:

  • Тримачі для вкладишів - спеціальні рамки для фіксації МОПов, що кріпляться біля основи швабри. Тримачі дуже універсальні - вони зручно складаються і не займають багато місця при зберіганні. Спеціальне покриття держателя швабри захищає його від корозії і впливу побутової хімії, завдяки чому простий зручний тримач дуже практичний і довговічний.
  • МОПи і вкладиші - спеціалізований інвентар, що фіксується на тримач на швабрі. Залежно від матеріалу, МОПи і вкладиші використовуються для миття вікон, підлоги і стін. Використовуються як для сухої, так і для вологого прибирання різних типів приміщень. Для виготовлення мопов використовують поліестер, бавовна, мікрофібру і інші високоякісні матеріали, що відрізняються стійкістю до частої експлуатації та регулярної пранні.
  • Телескопічні штанги - спеціальний висувний кий з хромованого матеріалу, який вставляється в утримувач для вкладишів і МОПов. Штанга зручно регулюється за розміром і дозволяє дістатися навіть у важкодоступні місця.
  • Скрабер - спеціальний інвентар, який використовується для очищення рівних поверхонь - скла, кахлю, дзеркал, меблів та ін. Інструмент має жорстку шорстку поверхню, до якої прикладається спеціальна накладка.
  • Щітки - універсальні інструменти для очищення підлоги, стін, стелі, вікон, килимових покриттів і будь-яких сильно забруднених поверхонь.
  • Візки для прибирання - зручні багатофункціональні візки, використовувані для перевезення і зберігання побутової хімії, прибирального інвентарю та інших аксесуарів для підтримання чистоти. Конструкція складається з корпусу самого візка, кількох відер, рами, відведеної під технічний сміттєвий мішок, відсіків для інвентарю і власника швабри, який також виконує роль віджиму. Найчастіше такі візки зустрічаються в готельних комплексах і офісних приміщеннях.
Замовити: