Підмітальні машини

Підмітальні машини

Підмітальні машини

Підмітальні машини - найкраща альтернатива великому штату прибиральників. Даний вид клінінгової техніки активно використовується для прибирання великих площ в приміщеннях або на вулиці. Підмітальна машина відмінно справляється з прибиранням сміття, не вимагає особливих навичок для управління, проста і зручна у використанні.

Сфера застосування підмітальних машин

Машина для підмітання сміття може використовуватися в будь-яких місцях, де необхідна часта прибирання за площею території. Дані агрегати можна нерідко зустріти в торгових центрах, офісах, складських приміщеннях, на промислових об'єктах і місцях великого скупчення людей.

Збиральний агрегат має високу продуктивність, завдяки чому підмітальна машина вважається одним з найефективніших засобів прибирання різних приміщень. Така машина в десятки разів швидше підмітає підлогу, ніж звичайний прибиральник управляється з віником або мітлою, а якість прибирання значно вище. Купивши таку машину можна значно скоротити витрати і підвищити якість, швидкість і ефективність сухого прибирання.

Читати повністю

Принцип функціонування підмітальної машини

В першу чергу варто визначити, що підмітальна машина працює інакше, ніж пилосос. Її конструкція продумана не для всмоктування сміття, а саме для його підмітання. Вакуумний агрегат в конструкції машини збирає влучний сміття, а кількість зібраного з підлоги сміття визначається тільки якістю прибирального потенціалу. У нього можна включити робочу швидкість і потужність машини, її габарити, а також якість щіток і самого матеріалу щетинок.

Під час руху агрегату по боках обертаються щітки, замітає сміття на основну щітку циліндричної форми, яка направляє все сміття з підмітати поверхні в приймальний контейнер. У міру того як контейнер наповниться сміттям, оператор підмітальної машини повинен спорожнити його вручну або за допомогою гідравлічного підйомника.

Типи харчування підмітальних машин

 

1. Акумуляторні. Подібні машини найчастіше застосовуються для прибирання всередині приміщень. Вони мають більш компактними габаритами, міцним пластиковим корпусом і можуть похвалитися вдосконаленою маневреністю. Акумуляторні підмітальні машини легкі в управлінні і не видають гучний шум. Основні елементи такого агрегату це:

  • роликовий щітка;
  • регулюється бічна щітка (-і);
  • рукоять;
  • контейнер для сміття;
  • акумуляторні батареї;
  • зарядний пристрій для батарей;
  • повітряний фільтр.

2. З двигуном внутрішнього згоряння. Дані агрегати більше підходять для підмітання площадок і доріжок поза приміщенням. Залежно від пори року така машина може підмітати бруд, воду, пил, сніг. За допомогою цих підмітальних апаратів прибирають площі, сквери, двори, парки, прилеглі території до громадських і виробничих будинків. Підмітальна машина оснащена мотоблочним двигуном, роторної щіткою, сміттєзбиральником і спеціальним відвалом для збирання снігу.

Види підмітальних машин

  • З сидінням для оператора. Такий агрегат передбачає наявність посадкового місця для людини. Ці багатофункціональні машини можуть використовуватися як для прибирання приміщень, так і вулиць. Швидкохідність, потужність і маневреність такої машини дозволяє дуже швидко прибрати сміття з великою території.
  • Без сидіння для оператора. Подібні машини обладнані держаком або власниками, за допомогою яких оператор штовхає пристрій перед собою для підмітання підлоги. Такі моделі переважно використовуються для підмітання приміщень - завдяки своїй компактності і маневреності така машина добереться навіть до важкодоступних місць і забезпечить якісне прибирання території.
Замовити: