Професійні пилососи

Професійні пилососи - це спеціалізована клінінгова техніка, здатна виконувати найскладніші завдання з прибирання різних типів приміщень
Професійні пилососи

Професійні пилососи для сухого та вологого прибирання

Професійні пилососи - це спеціалізована клінінгова техніка, здатна виконувати найскладніші завдання зі збирання різних типів приміщень, утилізації будівельного сміття, чищення салонів легкових і вантажних авто і т.д. Залежно від сфери застосування професійні пилососи можна класифікувати в наступні групи:

 • промислові або індустріальні пилососи;
 • вертикальні пилососи;
 • пилососи для сухого прибирання;
 • миючі пилососи (екстрактори);
 • пилососи для вологого і сухого прибирання.

Читати повністю

Особливості професійних пилососів

 • Збільшений розмір резервуара для збору сміття - від 10 літрів і вище. Такий обсяг дозволяє проводити масштабне прибирання великій території без регулярного очищення збирає сміття контейнера. У деяких моделей миючих пилососів в конструкції передбачено спеціальний отвір для зливу брудної води, завдяки чому резервуар можна спустошити, не піднімаючи верхню кришку.
 • Професійні пилососи для сухого та вологого прибирання оснащені більш потужним поліуретановим системним фільтром, що демонструє високі показники ефективності в роботі з твердим сміттям і рідкими забрудненнями. Пристрій дозволяє по бажання змінювати спосіб очищення поверхні без попередньої заміни комплектуючих деталей, а також без очищення бака.
 • Професійний пилосос здатний витримати щоденні регулярні навантаження. Так звичайний пилосос використовується не більше 2 годин на тиждень, тоді як професійний здатний оптимально працювати від 5 до 8 годин щодня.

Сфера використання професійних пилососів

Професійні пилососи в більшою мірою орієнтовані на використання автосервісами, готелями, професійними клінінговими компаніями, громадськими і торговими закладами, будівельними компаніями і т.п. Навіть найдешевша модель здатна значно знизити витрати на оплату електроенергії, рідше чистити пилозбірник, прибирати великі за площею приміщення. На відміну від простих побутових пилососів, професійні більш маневрені, зручні в пересуванні і перенесенні, стійкі.

Який професійний пилосос вибрати - для сухої або для вологого прибирання

Професійні пилососи мають особливі характеристики, що дозволяють добитися максимально ефективного прибирання. З особливостей кожного пилососа можна виділити наступні характеристики:

 • Пилососи для сухого прибирання працює за принципом всмоктування бруду з повітрям, яка проходячи через фільтри, осідає в сміттєзбиральних контейнері. Такі пилососи просто незамінні на виробничих підприємствах, в готелях, закладах громадського харчування і торгових закладах. Завдяки високій продуктивності такого пилососа, можна впоратися з забрудненнями будь-якого масштабу дуже швидко.
 • Пилосос для вологого прибирання (миючий) використовує для очищення поверхонь чисту воду. Брудна відпрацьована вода після цього всмоктується і зливається в відхідний бак. Характерною особливістю подібних пилососів є велика кількість допоміжних насадок, які дозволяють ефективно очищати найрізноманітніші типи поверхонь.
 • Найбільш оптимальним і багатофункціональним вважається пилосос для вологого і сухого прибирання - пилевологососи. Такий потужний агрегат дозволить значно скоротити витрати на прибирання, зробити її швидше і ефективніше. Пилевологососи поєднує в собі особливості пилососа для сухого та вологого прибирання, завдяки чому він дуже корисний для автосервісів, торгових центрів, офісних приміщень і т.д.
Замовити: