Аксесуари та запасні частини

Наша компанія «IPC-Україна" пропонує не тільки сучасні, високоякісні, надійні, мийні машини, які призначені для клінінгу, і побутових потреб, а й широкий асортимент аксесуарів і запасних частин
Аксесуари та запасні частини

Аксесуари та запасні частини

Наша компанія «IPC-Україна" пропонує не тільки сучасні, високоякісні, надійні, мийні машини, які призначені для клінінгу, і побутових потреб, а й широкий асортимент аксесуарів і запасних частин для апаратів високого тиску (АВТ), для підлогомиючі і підмітальні обладнання, а також для пилососів.

Читати повністю

Особливості нашої продукції

Якщо, у Вас виникло бажання встановити аксесуари, які характеризуються своєю оригінальністю на придбаний Вами апарат високого тиску, або на підлогомиючу техніку, пилосос, ми підберемо той варіант, який повністю Вас влаштує. Керуючись вибором, не обов'язково прагнути до оригінальності аксесуарів. Віддати перевагу можна альтернативного вибору такої продукції, наприклад, як: пістолети, фільтри, щітки, шланги високого тиску, трубки, системи пінної чистки, і безліч інших необхідних речей.

Усі запропоновані нами аксесуари і запасні частини до збиральної техніки, створені за унікальною технологією, що гарантує тривалий термін служби. До того ж, запасні частини відрізняються особливою будовою, безпечні в застосуванні, прекрасно справляються зі своїм призначенням.

Підлогомиюча машина

Будь-яка модель підлогомиючої машини має повну робочу комплекцію. Але, якщо, Ви побажаєте розширити функціональні можливості купленої миючої машини, то це завдання можна досить легко вирішити, придбавши ті самі, спеціальні аксесуари, які і розширять її функціонал.

Якщо підлогомиюча машина буде перебувати в експлуатації щодня, то, в якийсь певний момент потрібно заміна її деталей, наприклад, заміна щітки. У нас, Ви зможете придбати, всі необхідні деталі миючої машини для подальшої її експлуатації.

Підмітальна машина

Як і для поломоечной машини, так і для підмітальної, з часом потрібно купувати нові запасні частини, на увазі її активної роботи. Підбір деталей і аксесуарів, для двох видів машин, практично однаковий, за винятком насадок для обладнання з водою. У будь-якому випадку, все, що стосується вибору аксесуарів і запчастин для прибиральної техніки, ми підбираємо для Вас в найкоротші терміни, щоб Ваше підприємство працювало без перебоїв.

Що ми пропонуємо?

На нашому сайті подано доступну чудова можливість ознайомитися з повним асортиментом запасних частин для миючих машин, і, безумовно, зробити вибір зацікавили, вподобаних аксесуарів.

Ми представляємо обладнання, запчастини та аксесуари таких відомих фірм виробників, як: IPC Portotecnica, Nilfisk, Gansow. Це популярні бренди в багатьох країнах світу.

В наявності досить великий спектр відмінних аксесуарів не тільки для професійної миючої техніки, але і для обладнання, що використовується в господарських потребах. наприклад:

  • фільтри тонкого очищення;
  • унікальна система пінної очищення;
  • пістолети;
  • шланги;
  • щітки;
  • диски;
  • гумки;
  • турбіни;
  • баки, і багато інших корисних речей.

Вся запропонована продукція сертифікована на предмет відповідності. А також має гарантію, що, безумовно, викликає довіру наших покупців. Тут, Ви маєте можливість отримати якісне обслуговування, професіоналізм наших фахівців, а також доступні ціни.

Якщо, Ви ще не визначилися з вибором товару, і все ще стоїть питання: «Які вибрати аксесуари і запасні частини?», Наші фахівці допоможуть Вам у цьому розібратися. До того ж, вони охоче дадуть відповідь на всі Ваші запитання з приводу продукції, і її прямого призначення. Адже, наша компанія має багаторічний досвід продажів даної техніки.

Крім цього, ми надаємо гнучку систему знижок, вигідні умови співпраці, післяпродажне сервісне обслуговування, що завжди важливо для наших клієнтів.

Наша співпраця з клієнтом будується на надійності, гарантії і високий рівень довіри.

Замовити: