Підлогомиючі машини

Підлогомиючі машини

Підлогомиюча машина - кращий вибір для якісної професійного прибирання

Класичний інвентар для прибирання, яким користувалися ще наші бабусі, поступово відходять у минуле. Зараз в торговому центрі, офісі, на виробництві рідко зустрінеш прибиральницю з вітром, ганчіркою, шваброю і віником. Їх витіснили більш зручні, професійні, багатофункціональні машини для миття підлоги.

Підлогомийна машина дозволяє набагато швидше впоратися навіть з дуже складним миттям підлог в приміщеннях великої площі. Це відмінна економія часу, сил, коштів, енерговитрат, а також можливість виробляти якісну ретельне прибирання набагато частіше і ефективніше. Підлогомиючу машину купити найчастіше прагнуть для прибирання громадських або виробничих приміщень, однак, це також відмінний вибір для професійних клінінгових компаній.

Читати повністю

Особливості сучасних підлогомийних машин

Підлогомийна машина - це ідеальне професійне обладнання для якісного миття і глибокого очищення всіляких підлогових покриттів. Такі машини нерідко можна побачити в офісних приміщеннях, торгових центрах, тренажерних залах, виробничих цехах та ін. підлогомийнамоечная машина швидко, ретельно і ефективно справляється з забрудненнями на кахельних, мармурових, килимових, паркетних, лінолеумних покриттях.

Очищення покриття підлоги від бруду здійснюється спеціальним розчином, в якому змішують миючі хімічні речовини з водою. Механічна чистка проводиться рухливими щітками різного ступеня жорсткості. Відпрацьована забруднена вода з підлоги усувається скребком з гуми, після чого відправляється в утилізаційний бак з вакуумної насадкою.

Професійна підлогомиюча машина володіє великими габаритами і істотним вагою, однак при цьому вона дуже маневрена і проста в управлінні. Така машина підвищує продуктивність праці, дозволяє швидко вимити досить велику площу покриття для підлоги, управляється всього лише одним оператором, коли для традиційного прибирання знадобитися цілий штат прибиральниць.

Різновиди полемічних машин

Всі машини для миття підлоги відповідно до типу споживаної енергії можна розділити на три групи:

  • акумуляторні машини - працюють від батарей;
  • мережеві (електричні) машини - працюють при підключенні до джерела живлення;
  • комбіновані машини - працюють і від мережі і від акумуляторних батарей.

Також за формою управління оператором розрізняють миття підлоги:

  • з посадковим місцем - оператор сидить на машині і керує нею за допомогою керма;
  • без посадочного місця - оператор миє підлогу за допомогою ручного управління.

Принцип роботи підлогомийної машини

Незалежно від модифікацій і індивідуальних характеристик, кожна підлогомиюча машина володіє однаковим зрозумілим принципом функціонування. Миючий режим передбачає впорскування на підлогу миючого засобу, який розтирається спеціальними щітками для того, щоб відтерти сильні забруднення. Після цього машина швидко всмоктує брудний розчин в окремий відхідний бак, завдяки чому брудна вода не змішується з миючим розчином.

Якщо необхідно змінити силу тертя для підвищення ефективності і інтенсивності прибирання можна міняти очисні щітки. Залежно від статевого покриття можна вибрати як дуже м'які і щадні щітки, так і більш жорсткі, що забезпечують грунтовне чищення бетонних і кахельних покриттів.

Також в кожній підлогомиючий машині присутній режим полірування. При включенні даного режиму машина починає натирати підлогу спеціальними насадками, які найчастіше виготовляються з повсті. Полірування надає покриттю бездоганний блиск і ідеальну чистоту.

Замовити: