До апаратів високого тиску

Наша компанія «IPC Україна» пропонує найширший асортимент не тільки апаратів високого тиску, а й додаткових аксесуарів і запасних частин до них
До апаратів високого тиску
Показано 1. 16 із 21

Аксесуари та запасні частини до апаратів високого тиску

Апарати високого тиску є сучасними, професійними, високоякісними мийними машинами, здатними впоратися з будь-якими забрудненнями, навіть найскладнішими, і застарілими.

В даний час мийні машини дуже затребувані і популярні в промислових, і побутових сферах життєдіяльності. Очищення автомобілів, будинків, пам'ятників, виробничих цехів, великих габаритних предметів, і багато іншого буде не складною для апаратів високого тиску. Апарати призначені для повсюдного наведення чистоти, завдяки своїм новітнім інноваційним технологіям і можливостям: в сільському господарстві, в автомобільному бізнесі, в будівництві, в транспортній сфері, в торгівлі, на виробництві і т.д.

Читати повністю

Аксесуари та запасні частини від компанії «IPC Україна»

Наша компанія «IPC Україна» пропонує найширший асортимент не тільки апаратів високого тиску, а й додаткових аксесуарів і запасних частин до них.

У нас Ви можете придбати фільтри тонкого очищення, пістолети з мінімальними зусиллями і максимум продуктивності, курки, шланги високого тиску, списи для нанесення хімії, пінні насадки, щітки, сопла високого тиску, бистрос'ем, і багато інших оригінальні і корисні аксесуари і запасні частини.

Наша продукція створена за унікальним, сучасним технологіям, зі спеціальних зносостійких матеріалів, що користуються величезним попитом у багатьох країнах світу. Також, слід зазначити безпеку, довговічність і надійність широкої лінійки аксесуарів і запасних частин для апаратів високого тиску.

Великий спектр пропонованої продукції для побутових і професійних мийних машин сертифікований, і відповідає всім міжнародним стандартам і санітарним нормам.

Коротко про аксесуари і запчастинах для АВД

Професійний пістолет високого тиску ST 2300

Міцний і надійний пістолет для подачі води під високим тиском. Незамінний для професійних автомийок. Ергономічний, зручний в роботі, значно економить час і сили. Виготовлений пістолет з матеріалів високої міцності.

Якщо з часом пістолет дає текти, до нього можна підібрати потужний курок високого тиску.

Фільтр тонкого очищення

Даний фільтр дуже важливий для успішної і безперебійної роботи АВД. Він дозволяє захистити мийний апарат від сміття, який може вивести з ладу апарат, і для цього буде потрібно дорогий ремонт. Тому, основне завдання фільтра тонкого очищення - захист мийної машини. Фільтр розрахований на весь термін служби мийки. Розбирати фільтр досить-таки просто, а його картридж чиститься, також без особливих проблем.

Спис нанесення хімії

Основне призначення - нанесення хімії. Спис призначене для професійного використання. Необхідно на автомийках, на підприємствах, де потрібна професійна очищення. Широко використовують спис і автомобілісти.

Бистрос'ем

Для того, щоб дуже швидко змінити насадки, або стовбури з різного роду призначенням, для цих цілей використовують спеціальні роз'єми високого тиску.

На нашому сайті, Ви зможете познайомитися детальніше з широкою лінійкою аксесуарів для мийних машин.

Щоб максимально точно розібратися, які Вам потрібні аксесуари і запасні частини для апарату високого тиску, самостійно набагато складніше. Саме тому, ми пропонуємо звернутися за професійною консультацією до нашого фахівця. Ви зможете отримати відповіді на всі Ваші питання, а також наш менеджер допоможе визначитися з вибором необхідної для Ваших цілей продукції.

Замовити: