Апарати високого тиску

Більше 50 років досвіду для забезпечення апаратів високого тиску
Апарати високого тиску

Апарат високого тиску

Апарат високого тиску являє собою розпилювач високого тиску, який широко використовують для очищення різних поверхонь від пилу, бруду, мазуту, гару, і іншого. Такі апарати, прекрасно справляються з будь-якими забрудненнями, навіть самими застарілими, а також АВД очищають старі покриття від давньої фарби, лаку, або цвілі.

Основний принцип роботи АВД полягає в очищенні будь-якої забрудненої поверхні, за допомогою понад потужної подачі води. Вода подається через шланг з руйнівною силою, здатною миттєво позбавити від бруду будь-яку поверхню. В цьому і полягає унікальність роботи апаратів високого тиску.

Читати повністю

Де використовують апарати?

На сьогоднішній день, АВД відмінно зарекомендували себе не тільки в Європі, але, і на вітчизняному ринку. Вони користуються великим попитом в сфері послуг (клінінгові компанії), в промисловій сфері діяльності (на виробництвах), а також, миючі машини служать хорошими помічниками для господарських потреб.

Апарати високого тиску легко, і дуже швидко, буквально, за лічені хвилини помиють автомобіль, при цьому забезпечуючи високоякісну, і ефективну очистку, навіть без миючих засобів. Крім цього, у кожного автомобіліста є чудова можливість придбати миючий апарат для використання в домашніх умовах.

Компанії, що надають клінінгові послуги, будуть задоволені надійністю і високою продуктивністю миючих машин, до того ж, вони зможуть не турбуватися про якість послуг, що надаються своїм клієнтам.

Характеристика і види апаратів високого тиску

АВД розрізняються між собою технічними характеристиками, використовуваним тиском, розміром, джерелом живлення, витратою палива, довгою шланга, дизайном і т.д.

Переваги апаратів високого тиску - це їх надійність, невибагливість і легкість у використанні, висока продуктивність, високоякісне обслуговування.

Одним з основних складових миючого апарату є насос високого тиску, який виготовлений з матеріалу, що забезпечує довгий термін служби.

Працюють машини за допомогою електричного, або ж бензинового двигуна. Мийки можуть підключатися до водопроводу, або брати воду з якихось ємностей.

Виходячи з особливостей конструкції АВД поділяють на:

  • Апарати високого тиску з підігрівом води, або без підігріву;
  • Апарати автономні, або електричні;
  • АВД стаціонарні, або апарати мобільні;
  • портальні;
  • Тунельні АВД, а також миття-пости.

Вибір апарату високого тиску

Вибираючи апарат високого тиску, необхідно враховувати не тільки функціональні особливості тієї, чи іншої моделі, а й для яких потреб буде використовуватися миюча машина. Наприклад, якщо АВД потрібен для роботи вдома, то для таких цілей цілком підійде апарат з менш суворими технічними вимогами. На виробництві ж, використовуються машини більш складних технічних особливостей, потужностей, і можливостей.

Якщо потрібно очистити від забруднень різної стійкості обладнання, будівля, транспорт, пам'ятники, або інші об'ємні поверхні, то рекомендується придбання АВД без підігріву води.

Для очищення поверхонь з більш складними забрудненнями, використовуються моделі миючих машин з підігрівом.

Щоб зробити правильний вибір апарату високого тиску, доцільно звернутися за більш детальною інформацією до менеджера. Наш співробітник допоможе розібратися в технічних характеристиках моделей АВД, і підібрати оптимальний варіант для ефективної роботи.

Замовити: