Апарати високого тиску без нагріву води

Мийки високого тиску без підігріву води IPC служать як для напівпрофесійного ринку так і для задоволення професійного сегмента.
Апарати високого тиску без нагріву води

Апарати високого тиску без підігріву води

Апарат високого тиску або мийка - клінінговий апарат, який використовує потужний струмінь води для очищення різного роду поверхонь. Потужні миючі машини використовуються для професійного прибирання або для особистого застосування в господарських цілях. Такі агрегати прості у використанні, а також характеризуються високою надійністю, ефективністю і високоякісні.

АВД успішно використовуються для миття автотранспортних засобів, суден, фасадів будівель, пам'ятників і скульптур, садових доріжок, воріт і багато чого іншого. Функція подачі напору під високим тиском допомагає швидко справлятися з навіть дуже стійкими застійними забрудненнями на різних типах поверхонь. Потужний струмінь здатна впоратися зі стійкою, в'ївся за довгі роки брудом.

Процес очищення здійснюється завдяки потужному сконцентрованому напору води, який за рахунок свого впливу на поверхню, очищає її від можливого нападу, бруду, пилу, жиру, мазуту, гару і т.п. Під високим тиском вода надходить в промивний шланг, за допомогою якого оператор справляється з брудом.

Читати повністю

Особливості апаратів без підігріву води

Мийки без нагрівання води застосовуються для швидкого, ретельного та ефективного очищення всіляких типів поверхонь. Такі апарати можуть відрізнятися різними модифікаціями, функціями, аксесуарами і терміном експлуатації. Залежно від модифікації АВД без нагрівання води, працювати вони можуть на різному паливі - на електроенергії, а також на бензині або дизелі. Крім цього за допомогою АВД без підігріву миють тротуари, бруківку, дорожню плитку, покриття для підлоги, кахель та ін.

Апарати високого тиску без нагрівання води спеціалізуються на очищенні бруду і пилу, а також можуть використовуватися для збивання опалого листя, гілок і бруду з доріжок і тротуарів. Такий агрегат дуже економно витрачає воду. Додатково можна встановити накопичувач води, який дозволяє ефективно видаляти бруд, не залежати від джерела подачі холодної води.

Професійні мийки високого тиску без нагрівання води вважаються універсальними - так, функції збирання напором гарячої води можна домогтися, просто підключивши пристрій до постійного джерела гарячої води.

Види мийок високого тиску

АВД без підігріву води - спеціалізоване обладнання для якісної ефективного прибирання. Агрегат може випускатися з урахуванням декількох модифікацій:

  • Портативні мийки - володіють компактними габаритами, відносно легким корпусом і можуть зручно переноситися користувачем на відстань без зусиль;
  • Мийки компакт-класу - даний вид апарату високого тиску призначений для періодичного нечастого використання в особистих або професійних цілях за рахунок своїх малих габаритів;
  • Мийки середнього класу - подібні агрегати відрізняються значно вдосконаленими характеристиками і більш потужним функціоналом, завдяки чому мають довгим терміном експлуатації при постійному використанні;
  • Мийки супер-класу - характеризуються максимальним рівнем потужності і продуктивності, завдяки чому можуть використовуватися регулярно для чищення великих поверхонь - будівель, тротуарів, виробничих об'єктів і ін.

На що звернути увагу при виборі

Вибираючи АВД без підігріву води, не буде зайвим відзначити наявність таких опцій і деталей в конструкції пристрою:

  • функція охолодження двигуна;
  • функція автоматизованого виключення;
  • запобіжний клапан;
  • фільтрів тонкої і грубої очистки води.
Замовити: