Чи шкідливі пилососи для вашого здоров'я?

Щотижня, а може і щодня, ми користуємося пилососами, так як вони істотно полегшують прибирання квартири і будинка. Але, недавні дослідження показали, що не всі пилососи настільки нешкідливі. Деякі пилососи викидають дрібний пил і бактерії назад в повітря, де вони можуть поширювати інфекції і викликати алергію.

Інвентар для прибирання в нинішніх реаліях

Безпрецедентна санітарна ситуація, з якою ми зіткнулися сьогодні, змусила нас підійти до дезінфекції та прибирання зовсім інакше, з використанням нових методів, для забезпечення більш високих стандартних норм гігієни.

Модульна розпилювальна система

Вбудована і портативна підключаєма система, легко встановлюється на підлогомиючу машину від компанії IPC. Дана система підійде до таких моделей підлогомиючих машин: CT 80, CT 110, CT 160, CT 230.

Переваги підмітальної машини 1404

IPC Gansow 1404 - професійна підмітальна машина високої продуктивності, представлена в 3-х модифікаціях - акумуляторна, гібридна дизельна, гібридна бензинова.

Поради з чищення і дезінфекції підлоги

Наша команда прагне завжди надавати максимально якісні поради, особливо в темі прибирання та дезінфекції підлоги. Ще зовсім недавно вважалося, що підлоги не є критичною поверхнею.

Переваги підлогомиючої машини СТ 110BT85

Акумуляторна підлогомиюча машина IPC Gansow CT 110BT85 - ідеально підходить для великих приміщень, призначена для очищення промислових підлог, складів, майстерень і торгових центрів. Завдяки великій ємності акумуляторів, машина здатна безперервно працювати до 4-х годин.

Переваги системи для мийки вікон High Pure HPG

Високоефективний очищувач води - незамінний помічник для миття великих вікон, засклених фасадів, вітрин та інших засклених поверхонь. Звичайна водопровідна вода здатна погіршити і не дозволити максимально ретельно відмити вікна до блиску.

Ефективне рішення для прибирання складів

Управління складами є важливим видом діяльності в будь-якій компанії, так само як і періодичне прибирання. Особливо це актуально в період карантину або ж у кінці року, адже підтримувати в чистоті зберігаючи товари і склад дуже важливо.

Переваги апарату високого тиску PW-C25

Апарат високого тиску PW-C25 вироблений італійським брендам «IPC Portotecnica». Компактна мийка PW-C25 без підігріву води зі зручною вертикальної конструкцією розроблена спеціально для напівпрофесійного застосування в різних галузях.

Замовити: