Ефективне рішення для прибирання складів

Управління складами є важливим видом діяльності в будь-якій компанії, так само як і періодичне прибирання. Особливо це актуально в період карантину або ж у кінці року, адже підтримувати в чистоті зберігаючи товари і склад дуже важливо.

Наведемо невеликий приклад: на промислових складах, де працюють сотні робітників і транспортних засобів, за певний період збирається дуже багато бруду і пилу. Люди, які працюють в таких умовах, знають, як важливо ставити безпеку на перше місце. Тому, ефективне очищення не повинна бути в такому випадку недооцінена.

Де і коли проводити прибирання, щоб виконати роботу з мінімальними незручностями для всіх?

Підлоги, полки, стелажі, вікна та будь-які інші елементи обстановки стають предметом збирання, яка може бути перетворена в регулярну і постійну діяльність, виконувану протягом року, організовуючи календар, яким можуть поділитися співробітники і оператори клінінгових компаній.

Які інструменти або механізми використовувати?

Для невеликих поверхонь і / або областей, таких як невеликі склади або магазини, де часто можна проводити швидку і просту прибирання, компактний пилосос, який збирає пил і невеликі залишки з підлоги і з горизонтальних поверхонь. Так само візок з двома відрами і швабра для вологого прибирання може бути найбільш ефективним варіантом.

Для великих площ рекомендується використовувати спеціальне обладнання, таке як підлогомиючу машину.

Підлогомиюча машина - це високопродуктивна техніка, яка забезпечує чистоту за короткий час. Крім того, останні моделі (Наприклад, CT 51 і СТ 71 від IPC) надзвичайно інтуїтивно зрозумілі і прості в експлуатації для будь-якого, навіть для менш досвідчених працівників.

Залишилися питання? Ми рекомендуємо звернутися до наших менеджерів за допомогою: +38 (044) 353-87-25, +38 (044) 517-02-70. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання!

Замовити: