Чи шкідливі пилососи для вашого здоров'я?

Щотижня, а може і щодня, ми користуємося пилососами, так як вони істотно полегшують прибирання квартири і будинка. Але, недавні дослідження показали, що не всі пилососи настільки нешкідливі. Деякі пилососи викидають дрібний пил і бактерії назад в повітря, де вони можуть поширювати інфекції і викликати алергію.

Австралійські дослідники протестували 21 пилосос від 11 виробників, в тому числі дві комерційні моделі. Термін служби пилососів становив від шести місяців до 22 років, а їх вартість варіювалася від менше 100 до майже 800 доларів. Дослідження показало, що більш нові і дорогі пилососи зазвичай викликають менше забруднення повітря в приміщенні, ніж старіші і дешевші моделі.

Кілька порад по очищенню повітря в приміщенні від професіоналів

Не варто відразу викидати свій пилосос, - каже Вівіана темінь, доктор медицини. Вона доцент кафедри алергії і імунології Медичної школи Університету Майамі. «Щоб пилосос приносив більше шкоди, ніж користі, це повинен бути дійсно старий пилосос, який ніколи не чистили», - говорить вона. «Загалом, більшість пилососів збирають більше пилу, бруду і алергенів, ніж виділяють».

Є й інші способи зберегти повітря в приміщенні чистим. «Якщо у вас або у когось в вашому домі є алергія - позбудьтеся від килима», - говорить вона. «Якщо у вас є килимки, періть їх раз на тиждень в дуже гарячій воді. Це вб'є пилових кліщів і інших алергенів ».

Джеффрі Мей каже, що фільтри HEPA і раніше залишаються кращим варіантом. Він є головним науковим співробітником May Indoor Air Investigations в Тайнгсборо, штат Массачусетс, і автором кількох книг. «Старий пилосос безумовно виділяє більше алергенів, ніж новий», - говорить він.

Його порада? Купуйте пилосос з HEPA-фільтром, регулярно міняйте фільтр і прибирайте в будинку. «Обов'язково пропилососьте меблі і за нею, - говорить Мей.

Девід Коррі, доктор медицини, що не шанувальник пилососів. Коррі - професор і керівник відділу імунології, алергії і ревматології медичного факультету Медичного коледжу Бейлора в Х'юстоні, штат Техас.

«Все стандартні пилососи будуть виділяти якусь пил, але дуже тривожно дізнатися, що старі пилососи викидають ще більше твердих частинок», - говорить він.

«Якщо ви струсоне килим, пройшовши по ньому або пропилососити його, ви розпорошите пил, мікроби і спори, що підвищить ймовірність того, що ви вдихнете то, що викличе алергію», - говорить він.

Наша компанія цілком і повністю за якісне прибирання і за кращу клінінгову техніку. Наші фахівці допоможуть з підбором правильного пилососа, який буде не тільки прибирати, а й оберігати Вас і Вашу родину від алергії.

Зацікавилися? Ми рекомендуємо звернутися до наших менеджерів за допомогою: +38 (044) 353-87-25, +38 (044) 517-02-70. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання!

Замовити: