Поради з чищення і дезінфекції підлоги

Наша команда прагне завжди надавати максимально якісні поради, особливо в темі прибирання та дезінфекції підлоги. Ще зовсім недавно вважалося, що підлоги не є критичною поверхнею.

Тим ні менш, через пандемію Covid - 19 багато підприємств переглянули свої погляди і заходи по очищенню і дезінфекції підлог. Більш того, недавні дослідження показали, що вірус може жити до 72 годин на непористих поверхнях. У цій статті ми б хотіли дати кілька порад, які допоможуть правильно і якісно прибирати покриття для підлоги.

Отже, перш ніж давати поради, давайте розберемося в чому різниця між очищенням і дезінфекцією.

Очищення підлоги - це фізичний процес, при якому видаляється будь-яке сміття та забруднення з поверхні. Даний процес можна провести як «по - старому» з віником, совком і ганчіркою так і по новому, за допомогою підмітальної і підлогомийної машини, якщо мова йде про велику територію.

Дезінфекція підлоги - це процес, при якому використовується спеціальні хімічні засоби, які вбивають будь-які мікроорганізми на поверхні. Даний процес виконується відразу після первинного прибирання підлоги.

Тепер перейдемо до необхідних порад:

  1. Перед чищенням підлоги, обов'язково приберіть все сміття.
  2. Використовуйте в прибиранні підмітальні машини, які можуть дати феноменальний результат чистоти.
  3. Підберіть правильні хімічні речовини, щоб дезінфекція була якісною.
  4. Не забудьте про засоби індивідуального захисту.
  5. Переконайтеся, що дезінфікуючий засіб залишається в контакті з поверхнею підлоги протягом необхідного часу.
  6. Між циклами дезінфекції можуть використовуватися додаткові процеси очищення, щоб створити чисте і безпечне середовище для клієнтів, гостей і співробітників.

І останнє: наша компанія може допомогти з підбором правильного клінінгового обладнання. Достатньо звернутись за номерами, які Ви знайдете на сайті: (044) 353-87-25, +38 (044) 517-02-70. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Замовити: