Апарати високого тиску з нагрівом води

Мийки високого з нагрівом води підходять для всіх видів використання і застосування.
Апарати високого тиску з нагрівом води

Апарати високого тиску з підігрівом води

Апарат високого тиску з підігрівом води - професійна клінінгова техніка, що володіє високою продуктивністю, потужністю і ефективністю. АВД ще називають мийками, їх пряме призначення - мийка різних поверхонь точної струменем води з великим напором, що дозволяє видалити навіть самі застарілі і їдкі забруднення.

Читати повністю

Сфера використання АВД з підігрівом води

Професійні АВД з функцією підігріву води найбільш використовувані різними підприємствами, промисловими об'єктами, будівельними компаніями, автомобільними сервісними центрами і т.п. Професійні АВД має низку характерних якостей, серед яких особливо виділяється можливість даного агрегату використовуватися в якості потужного продуктивного парогенератора.

Мийки високого тиску з функцією підігріву води без проблем справляються з такими серйозними забрудненнями як мазут, виробничі масла, сажа, нагар, а також ефективно борються зі зледенінням. Апарат використовує потужну спрямований струмінь води або гарячої пари, ефективно очищає будь-який тип поверхні від забруднень у багато разів ефективніше, ніж аналогічні пристрої без підігріву води. У комплектацію апарату високого тиску з підігрівом води також входять також допоміжні аксесуари, що дозволяють розширити потенціал і сферу застосування агрегату.

Особливості професійних мийок з підігрівом води

Використання професійних апаратів високого тиску дозволяє:

 • ефективно і ретельно очищати техніку, різноманітне обладнання, автомобілі, різноманітні поверхні від бруду;
 • скоротити час, необхідний для повного очищення того чи іншого об'єкта, поверхні;
 • економно витрачати паливо за допомогою спеціальної системи контролю;
 • скоротити витрату миючих побутових засобів;
 • скоротити період висихання вимитих поверхонь.

У комплектацію АВД з підігрівом води входять:

 • шланг і пістолет високого тиску;
 • ємність для миючих хімічних засобів і води;
 • бак для палива;
 • система управління агрегатом;
 • електричний кабель.

Переваги АВД з підігрівом води

 1. Бездоганний результат чистки - гаряча вода ефективно розчиняє застиглі і в'їдаються жири і масла, завдяки чому прибирання стає швидше і якісніше;
 2. Економна витрата миючих засобів - для видалення жирних, смоляних, білкових і олійних забруднень в більшості випадків буде достатньо обробки гарячою водою. Це дозволить скоротити витрату миючих засобів і менше шкодити навколишньому середовищу.
 3. Швидке висихання - будь-яка поверхня, оброблена гарячою водою, швидше нагрівається, а, отже, і швидше висихає.
 4. Відмінні санітарно-гігієнічні показники - після чистки струменем гарячої води або пари під високим тиском поверхню ефективно дезінфікується від шкідливих бактерій і мікроорганізмів. Обробки гарячою водою без спеціальних дезінфікуючих засобів буде достатньо для задоволення санітарних норм більшості типів підприємств.
 5. Швидкість прибирання - чистка струменем гарячої води значно прискорює видалення забруднень, завдяки чому відчутно скорочується робочий час, необхідний для очищення. Це дозволяє підвищити робочу ефективність і очистити більшу кількість об'єктів або поверхонь за той же час.
 6. Маневреність - АВД з підігрівом води володіє зручною конструкцією, що дозволяє легко переміщати його при потребі. Довгий шланг і пістолет дозволять дістатися навіть у важкодоступні місця для видалення бруду.
Замовити: