Стаціонарні апарати високого тиску

Мийка високого тиску - це професійний інструмент, призначений для постійної роботи з заданою продуктивністю.
Стаціонарні апарати високого тиску

Стаціонарні АВД

На сьогоднішній день, апарати високого тиску користуються величезною популярністю в бізнесі, і вважаються найбільш затребуваними в багатьох сферах життя. Для різних потреб використовується різне обладнання, як мобільне, так і стаціонарне. Крім цього широко застосовуються апарати і з підігрівом води, і без підігріву, оснащеними різними типами двигунів.

Техніка високого тиску, скорочено - АВД, широко використовуються в професійній сфері, зокрема в автомобільному бізнесі, і в побуті. АВД здатне досить швидко і якісно справлятися з очищенням будь-якої площі, транспорту, фасадів та іншого, від різних забруднень, в тому числі самих застарілих.

Читати повністю

Призначення стаціонарних АВД

Стаціонарні мийні апарати - це якісне і гарантійне рішення для різних об'єктів, які вимагають не тільки ретельного очищення поверхні, але і дезінфекції в різних місцях. А також такі апарати здатні ефективно знежирювати металеві деталі. Особливістю стаціонарних мийок є те, під надвисоким тиском води, видаляються не тільки бруд, але і мазут, стара фарба, лаковане покриття, і, навіть ділянки з впресованими забрудненнями. Такі мийки здатні працювати постійно з високою продуктивністю, завдяки наявності Трехпоршневой осьового насоса, виготовленого зі спеціальних матеріалів високої якості.

Представлена ​​нами лінійка італійських апаратів високого тиску стаціонарного типу може використовуватися в побуті, на автомийках з великою і середньою прохідністю, на заводі, на тваринницькій фермі, і т.д. Робота стаціонарного обладнання для миття здатна забезпечити оптимальні результати для оптимального прибутку.

Характеристика

Перш за все, дане обладнання має високу продуктивність, і якістю обслуговування.

Наші клієнти відзначають, що стаціонарне АВД, придбане у нас, є одночасно компактну, надійну, надпотужну, якісну техніку, ідеально справляється з поставленими завданнями, і повністю задовольняє вимоги клієнтів.

Устаткування має зручну і просту конструкцію, в якій не складно розібратися. Всі деталі виготовлені з дуже міцних, зносостійких матеріалів, які відповідають сучасним інноваційним технологіям.

Стаціонарне АВД характеризується довговічністю, ефективністю, і багатофункціональністю в роботі.

Під час роботи машини знижується шум і вібрація, за рахунок використання спеціального двигуна.

Безумовно, стаціонарні АВД мають різне призначення, різні можливості, різні технічні характеристики, тому комплектуватися можуть водогрійних установками, а також вони прекрасно поєднуються з піногенераторами.

Стаціонарні АВД з підігрівом води

Ми пропонуємо нашим клієнтам відмінний вибір АВД стаціонарного типу з підігрівом води, технічні можливості яких, не тільки вражають, але і гарантують надійність, комфортність і зручність в їх експлуатації, і управлінні. Такі мийки підходять для прибирання відкритих майданчиків транспортних компаній, вони добре справляються зі своєю роботою в загальнопромисловому секторі, ідеальні для прибирання конкретного місця в приміщенні. Ви можете користуватися мийкою і для господарських потреб, а також використовувати цю техніку в багатьох інших сферах життєдіяльності.

Стаціонарні АВД, у яких відсутній підігрів води

Якщо, у Вас виникла потреба в придбанні мийного апарату високого тиску без підігріву води, то серед техніки, запропонованої нашою компанією, Ви знайдете для себе саме той апарат, який повністю відповідатиме все Вашим запитам і побажанням.

Стаціонарні апарати високого тиску без підігріву води прекрасно працюють під час очищення об'єктів за допомогою струменя холодної води під високим тиском. Такі апарати максимально якісно виконують поставлені перед ними завдання. Призначені для якісної роботи в автомобільному бізнесі, тваринницької та аграрної промисловості. Апарати прекрасно очистять автомобільну техніку, таку, як комбайн, фургон, автомобіль і т.д.

Звертайтеся до нас, ми завжди готові до співпраці.

Замовити: