Прибиральний інвентар

Вся продукція від італійського бренду, інноваційна, ергономічна, ефективна, довговічна, надійна, безпечна, здатна задовольнити всі потреби наших клієнтів
Прибиральний інвентар

Прибиральний інвентар

Для прибирання різних приміщень комерційного класу, або для побутових потреб, потрібно не тільки спеціальна прибиральна техніка професійного рівня, а й відповідний інвентар, без якого провести очистку вкрай складно.

Читати повністю

В даний час весь необхідний клінінговий інвентар вивів прибирання на новий, більш сучасний і якісний рівень. Тепер збиральний процес досить легкий і приємний на відміну від свого попередника, який відрізнявся трудомісткістю і довготривалість. Наприклад, замість ганчірок і мішковини з'явилися в великому асортименті мопи, виготовлені з різних, практичних матеріалів, незалежно від того, штучні вони, або натуральні. І ті, і інші матеріали, мають високу якість і ефективність у використанні. А замість залізних відер, тепер виробляють більш легкі, всілякі ємності, виготовлені з високоякісного, і довговічного пластику.

Наш збиральний інвентар

Вся продукція від італійського бренду, інноваційна, ергономічна, ефективна, довговічна, надійна, безпечна, здатна задовольнити всі потреби наших клієнтів. У виготовленні клінінгового інвентаря, італійський виробник постійно вдосконалюється, і тим самим поліпшується якість прибирання різних приміщень. Інвентар відповідає всім сучасним, міжнародним стандартам, що викликає довіру покупців.

Ми пропонуємо збиральний інвентар для медичних установ, для харчової промисловості, для прибирання спортзалів, торгових центрів, підсобних і офісних приміщень і т.д. Наш інвентар ідеально впорається з миттям вікон, підлог, без особливих зусиль і фізичного навантаження. Така прибирання приносить не тільки свіжість і чистоту, а й задоволення у використанні.

Пропонований асортимент

  • мопи для сухого та вологого прибирання, виготовлені з різного матеріалу з кишенями, і з «вушками»;
  • рукоятки для власників мопов, виготовлені з алюмінію;
  • тримали з шубкою;
  • держателі з нержавіючої сталі зі змінним лезом;
  • совки і щітки, виготовлені з високоміцного матеріалу;
  • шубки для миття вікон;
  • скребки для вікон;
  • скребки для підлоги;
  • швабри для професійної сухого та вологого прибирання;
  • щітки для підмітання м'які і жорсткі.

Які завдання вирішує наш клінінговий інвентар

Пропонований збиральний інвентар дозволяє якісно і за короткий час провести прибирання будь-якої складності: будь-то генеральне прибирання, або ж це поточна, щоденне очищення необхідного приміщення.

Робота відбувається в комфортних, зручних умовах і дозволяє досягти максимального ефекту, чистоти і свіжості.

Завдяки нашому збирального інвентарю відзначається значна економія води, і, безумовно, необхідних дорогих миючих засобів.

Клінінгові компанії, які в своїй роботі використовують наш інвентар, підвищують свою репутацію та імідж серед клієнтів, а також користуються довірою, що дуже важливо для успішного бізнесу.

Крім цього, інвентар для прибирання буде хорошим помічником і в домашніх умовах. Матеріали з яких він виготовлений не викликає алергічних реакцій, і повністю безпечний.

Ми пропонуємо гнучку систему знижок, доступні ціни, післяпродажне обслуговування. А також всі наші вироби сертифіковані і мають гарантію якості.

За більш детальною інформацією щодо асортименту, пропонуємо звернутися до наших менеджерів, які дадуть відповідь на всі необхідні, Ваші запитання. До того ж, наші фахівці порекомендують той інвентар, який буде необхідний саме для Ваших цілей.

Звертайтеся до нас, ми завжди готові до співпраці, і якісному обслуговуванню.

Замовити: