Тележки

Візки особливо практичні для професійного прибирання офісних приміщень, готелів, спортивних залів, в медичних установах, в торгових центрах, ресторанах, і навіть для прибирання квартир
Тележки

Візки для прибирання приміщень і для покоївок

Коли стоїть питання про якісної і швидкої прибирання, то хорошим помічником в цій справі будуть спеціальні професійні візки. Вони чудово зарекомендували себе в сфері клінінгу. Таке обладнання включає в себе візки різних модифікацій, а також щітки, швабри, відра, всі необхідні пристосування для чищення стекол, і многий інший інвентар.

Читати повністю

Де використовуються візки для прибирання

Візки особливо практичні для професійного прибирання офісних приміщень, готелів, спортивних залів, в медичних установах, в торгових центрах, ресторанах, і навіть для прибирання квартир. Компактність, комфортність, максимальну зручність і професійність візків, роблять прибирання досить легкою, ефективною і приємною, до того ж значно полегшує працю. Це і є величезною перевагою прибирального обладнання, представленого компанією «IPC Україна». Крім візків, в нашому асортименті Ви знайдете для себе, або свого бізнесу багато корисного, високоякісного інвентарю для професійного прибирання.

Прибирання за допомогою візків може проводитися щодня для підтримки чистоти, а також під час проведених генеральних клінінгових заходів.

Застосування професійних збиральних візків

Всі моделі візків для професійного прибирання є багатофункціональними, мають різну комплектацію. Це дозволяє одночасно проводити вологе прибирання і збір сміття.

Величезною перевагою прибирального обладнання є те, що його розміри і функціональність дозволяють, без особливих зусиль, підібрати найкращий варіант для прибирання потрібного об'єкту.

Професійні візки і їх комплектуючі виготовлені з високоякісних, міцних, надійних матеріалів, що гарантує довговічність обладнання, і високу ефективність у використанні.

Ми пропонуємо

У нас Ви можете придбати збиральне, компактне, високопрофесійне обладнання від європейського виробника.

Візок для прибирання пластиковий BIS Black is Green. Виробник - Італія.

Дана модель - ударостійка пластикова рама, розташована на чотирьох поворотних колесах. Візок оснащена високою перекидний ручкою, механічним віджиманням для мопа. У комплекті є пластикові відра, лоток для необхідного приладдя. Візок швидко, легко пересувається і повертається, завдяки своїй маневреності, мобільності, не великого ваги і габаритів. Не вимагає великих фізичних зусиль, навіть, якщо вона повністю завантажена додатковим інвентарем.

Візок для прибирання пластиковий BRIX compact PT. Виробник - Італія.

Застосовується для роботи в комерційних цілях, наприклад, для прибирання супермаркетів, готелів, торгових центрів, підсобних і офісних приміщень. Виготовлена ​​візок з міцного і довговічного матеріалу, на колесах, діаметром 125 мм. В комплекті два відра, два ящика, кошики з пластика для зберігання миючих засобів, та інших потрібних для прибирання дрібниць.

Модель характеризується високим рівнем ергономічності. Візок мобільна, маневрена, безпечна і дуже зручна у використанні. Укомплектована професійна візок дозволяє виконувати досить швидко і легко прибирання з мінімальною фізичною навантаженням. Здатна працювати якісно, ​​з тривалою безперебійної експлуатацією.

Щоб вибрати відповідну для своїх цілей візок необхідно керуватися певними параметрами, а також враховувати розмір приміщення, яке потрібно регулярно прибирати, і враховувати можливість очищення поверхонь з різних матеріалів і іншого. Тому, ми пропонуємо свою допомогу у виборі прибирального обладнання.

Ми зможемо підібрати для Вас обладнання, яке буде відповідати всім Вашим запитам і побажанням. Наші фахівці завжди на зв'язку, і завжди готові професійно відповісти на всі запитання.

Замовити: