Комплектуючі: турбіни для підлогомийних машин

Замовити

Сучасний підхід до прибирання приміщень за рахунок автоматизації та появи нового обладнання суттєво змінився. Промислові і торговельні зали обслуговуються під контролем персоналу, якому необхідно лише управляти спеціальним обладнанням для прибирання. Миття підлоги полегшують роботу з очищення поверхонь, при цьому, зручні в застосуванні і мають гарну продуктивністю.

Читати повністю

Обслуговування підлогомиючих машин

Технічні характеристики обладнання дозволяють використовувати його на поверхнях з різним ступенем забруднення. При цьому, важливо стежити за обслуговуванням машин і своєчасно замінювати деталі та комплектуючі. Серед аксесуарів для полемічних машин ми пропонуємо фільтри, щітки для різних моделей, змінні гумки.

Усмоктувальна турбіна - це необхідна деталь обладнання, яка створює вакуум в баку і збирає забруднення, що залишилися на поверхні підлоги. Таким чином, брудна вода потрапляє в спеціальний бак під час прибирання.

Профілактика обладнання та заміна комплектуючих гарантує довгий термін служби техніки для прибирання. Турбіни для полемічних машин і інші аксесуари можна відшукати при зверненні в сервісний центр IPC Україна. Ми здійснюємо гарантійне обслуговування і ремонт професійного обладнання для прибирання приміщень.

Замовити: