Комплектуючі: гумові стяжки для всмоктуючих балок

Замовити

Машини для прибирання стали звичною необхідністю для великих магазинів, складських приміщень, торгових залів, офісів і аеропортів. Їх функціональність дозволяє економити час і підтримувати чистоту при легкості експлуатації.

Читати повністю

Як і будь-яка техніка, обладнання для прибирання вимагає регулярного огляду і заміни деталей при необхідності. Такі комплектуючі, як щітки та гумки для всмоктуючих балок, приходять в непридатність через тертя з поверхнею підлог.

Вибір аксесуарів для підлогомиючих машин

При купівлі обладнання для миття підлоги важливо враховувати поверхні, з якими вони повинні працювати. Від матеріалу підлог і ступеня забрудненості слід відштовхуватися при підборі комплектуючих. Наприклад, щітки, гумки для всмоктуючих балок. Останні стираються і залишають розлучення на поверхні підлоги, якщо вчасно не замінити їх на нові. Також зверніть увагу на склад миючих засобів.

Є кілька видів гумок для всмоктуючих балок - з поліуретану і латексу. Матеріали відрізняються ступенем зносостійкості і стійкістю до розчинників. Поліуретанові гумки підходять для очищення поверхонь з делікатним покриттям. Вони стійкі навіть до кислот, тому можуть використовуватися з агресивними миючими засобами. Гумки з латексу ж менш стійкі до масел і озону, але більш універсальні в застосуванні.

Щоб підібрати і придбати аксесуари для полемічних машин, зверніться в наш сервісний центр. Ми забезпечуємо гарантійне обслуговування, ремонт і консультації по роботі професійної техніки.

Замовити: