Комплектуючі: шланги для підлогомиючих машин

Замовити

Питання чистоти великих приміщень - завжди актуальний, а використання техніки полегшує її підтримку. До того ж, професійне обладнання проводить прибирання якісно і скорочує час на прибирання. Сучасні технології дозволяють нам використовувати спеціальні машини для підмітання та вологого очищення підлог. Їх можна зустріти у великих магазинах і торгових центрах.

Читати повністю

Устаткування для миття підлоги мобільне і компактне, може бути оснащено місцем для оператора для управління роботою приладу. Машини прості в обслуговуванні і вимагають лише періодичної заміни деталей для справного функціонування. Одна з важливих комплектуючих полемічних машин - шланг. Він з'єднує всмоктувальну балку з баком для води, в якій накопичується вода після очищення поверхонь. Завдяки вакууму залишки води на підлозі потрапляють в бак.

Заміна всмоктуючих шлангів необхідна для якісної роботи машини. Провести технічну діагностику обладнання можна в сервісному центрі IPC Україна. Ми також підберемо комплектуючі для певної моделі устаткування - щітки, усмоктувальні турбіни і шланги. Своєчасний ремонт і підбір нових аксесуарів для професійного обладнання дозволить забезпечити довгий термін експлуатації. Гарантійне обслуговування в IPC Україна поширюється на складне клінінгові обладнання та побутові апарати для прибирання (системи для прибирання будинку).

Замовити: