Фільтри для підлогомийних машин

Замовити

Обслуговування машин для миття підлоги - це комплексні профілактичні заходи. Рекомендується регулярно замінювати комплектуючі та аксесуари, які при постійному використанні зносяться і стають непридатними. До них відносяться щітки і фільтри для полемічних машин, також змінні гумки для всмоктуючої балки.

Читати повністю

Навіщо міняти фільтри?

Підлогомиючи машини призначені для очищення поверхні підлоги від забруднень. При подачі дозволяють проводити очищення поверхонь підлог від забруднень. Для цього використовується водний розчин з миючим засобом. Перед надходженням води з бака поломоечной машини на щітку, вона проходить крізь спеціальний фільтр. Він допомагає знизити забруднення турбіни і освіти засмічень в клапанах подачі води і кранах. При подачі води разом з миючим засобом, щітки очищають поверхню, далі процес супроводжується часткової сушінням статі.

Регулярна заміна водних фільтрів дозволяє ефективно використовувати машини для миття підлоги. Так як скупчення дрібних частинок на стінках фільтра ускладнює відтік води і впливає на її якість. Своєчасно замінивши комплектуючі, підлогомиюча машина буде працювати справно і не зажадає передчасного обслуговування. Підбір аксесуарів можна здійснити при зверненні в сервісний центр або до менеджерам IPC Україна.

Замовити: