Система для миття вікон High Pure HPG

Замовити

Високоефективний очищувач води - незамінний помічник для миття великих вікон, засклених фасадів, вітрин та інших засклених поверхонь. Звичайна водопровідна вода здатна погіршувати якість скла і не дозволяє максимально ретельно відмити вікна до блиску. Система для мийки вікон High Pure HPG - надійний генератор чистої води від італійської компанії «IPC Ultra Pure system», який легко впорається з очищенням води.

Система для мийки вікон High Pure HPG - незамінний помічник для компаній, що займаються професійним клінінгом. Апарат дозволяє використовувати повністю очищену воду для досягнення найкращого результату очищення скляних поверхонь без ризику їх пошкодження. Сам пристрій відрізняється відмінною мобільністю і маневреністю завдяки зручній стійкою візку, оснащеної двома великими колесами для простоти транспортування.

Очищення води здійснюється за допомогою чотирьохетапну системи фільтрації складається з осадового фільтра, вугільного фільтра, мембрани зворотного осмосу і деіонізірующего картриджа. З помочью такої чотириступінчастою системи очищення з води видаляються великі частки, хлор, домішки і солі, розчинені тверді речовини та інші забруднення. В результаті очищення виходить стовідсотково чиста деіонізірованная вода.

Робочий тиск, бар 7-8
Потік чистої води, л/мин 3-7
Приєднувальні розміри, дюйми 3/4
Макс.довжина штанг, м 16
Продуктивність, м2/ч до 200
Вага, кг 49
Розміри (ДхШхВ), см 53x67x127
Замовити: