Система для миття вікон High Pure HPE

Замовити

Професійне миття великих за площею вікон, вітрин, засклених фасадів і подібних поверхонь неможливо без очищеної від домішок води. Водопровідна вода містить у великій концентрації речовини, які здатні з часом погіршувати якість скла. Також неможливо домогтися максимальної чистоти і прозорості без розлучень. Тому професійними клінінговими компаніями використовуються генератори чистої води.

Система для мийки вікон High Pure HPE - ефективна очисна установка від італійського виробника «IPC Ultra Pure system» відомого на європейському ринку своєї якісною технікою для професійного клінінгу. За допомогою даного апарату можна отримати повністю очищену воду, придатну для миття скляних поверхонь.

За очищення води відповідає високоефективна система фільтрації, що складається з чотирьох етапів. У неї входять осадовий фільтр, вугільний фільтр, мембрана зворотного осмосу і деіонізірующій картридж. У сукупності вся система фільтрації дозволяє видалити з води максимальну кількість домішок, починаючи від твердих частинок і закінчуючи домішками розчинених солей. На виході виходить на 100% очищена деіонізірованая вода, готова до використання.

Робочий тиск, бар 6-7
Потік чистої води, л/мин 2-6
Приєднувальні розміри, дюйми 3/4
Макс.довжина штанг, м 16
Продуктивність, м2/ч до 200
Споживання енергії, кВт 0,55
Вага, кг 45
Розміри (ДхШхВ), см 53x50x127
Замовити: