Система для миття вікон High Pure HPO

Замовити

Система High Pure HPO - професійне миючий обладнання для миття великих за площею вікон, фасадів будівель і вітрин. Дана модель була розроблена італійською компанією «IPC Ultra Pure system» з впровадженням спеціальної очисної системи води. Завдяки цьому апарат видає повністю очищену і осмотически деіонізовану воду для миття скла.

Апарат High Pure HPO відрізняється мобільністю. Він може бути доповнений спеціальними аксесуарами - щітками і насадками, які дозволять набагато ретельніше і ефективніше видаляти різні типи забруднень. Після миття вікон, фасадів та вітрин з використанням системи для мийки High Pure HPO поверхня стає бездоганно чистою.

Вода очищається апаратом, проходячи цілих чотири етапи фільтрації. Тверді крупні частинки, чий розмір перевищує 5 мкм, видаляються осадовим фільтром. Хлор, що міститься у воді, здатний пошкодити мембрану зворотного осмосу, тому він видаляється спеціальним фільтром з активованим вугіллям. У свою чергу мембрана зворотного осмосу повністю очищає воду від солей і домішок металів. Розчинені тверді речовини видаляються деіонізірующім картриджем, що дозволяє знизити концентрацію солі до 0.

Робочий тиск, бар 3
Приєднувальні розміри, дюйми 3/4
Макс.довжина штанг, м 10
Продуктивність, м2/ч до 150
Вага, кг 32
Розміри (ДхШхВ), см 53x50x127
Замовити: