SG50 - потужний професійний парогенератор, призначений для ретельного очищення різних поверхонь. Парогенератор від італійської компанії «IPC Portotecnica» розроблений для інтенсивної експлуатації, тому такий пристрій стане відмінним вибором для автомийок, клінінгових компаній та інших організацій, що займається очищенням.

Читати повністю

Парогенератор SG50 очищає поверхні за допомогою потоку гарячого пара під тиском. Також додатково можуть бути використані спеціалізовані миючі засоби для досягнення найкращих результатів очищення при сильних забрудненнях. Парогенератор відмінно справляється з очищенням стін, стель і підлоги, чищенням килимових покриттів, а також ефективно бореться з жирними олійними забрудненнями. Користувач може контролювати потік пара виходячи їх потреб очищення.

Корпус парогенератора з нержавіючої сталі захищений від утворень накипу і корозії. За безпеку відповідає надійна система термозахисту. Компактний корпус пристрою зручний в користуванні і транспортуванні. Компанія «IPC Portotecnica» приділяє особливу увагу безпеці своїх пристроїв, проводячи сертифікацію на відповідність нормам PED.

Ємність бойлеру, л 4
Робочий тиск, бар 2,5-5
Температура пари, °C 155
Витрата пари, г/хв 0÷80
Бак для води/миючого засобу, л 6
Розміри, см 57x40x80
Вага, кг 30
Замовити: