Професійний парогенератор SG48 - це потужний пристрій для якісного клінінгу від італійської компанії «IPC Portotecnica». Пристрій спеціально розроблено для професійної експлуатації, а значить, може активно використовуватися протягом тривалих проміжків часу на регулярній основі.

У виробництві клінінгової техніки компанія «IPC Portotecnica» дотримується міжнародних стандартів безпеки та постійно впроваджує інноваційні розробки для досягнення найкращих результатів у роботі. Завдяки цьому лінія професійних парогенераторів компанії користується відмінною репутацією і попитом на європейському ринку.

Парогенератор демонструє чудові результати очищення завдяки можливості використання додатково миючих засобів. Для цього в конструкції пристрою передбачений спеціальний бак. Очищення поверхонь пором з миючими засобами дозволяє позбутися навіть від найстійкіших забруднень.

Дана модель може активно використовуватися спеціалізованими клінінговими компаніями, автомийки, промисловими підприємствами тощо для очищення різних типів поверхонь. Компактний парогенератор зручний в роботі, відрізняється мобільністю і простотою транспортування.

Температура пари, °C 180
Витрата пари, г/хв 100
Бак для води/миючого засобу, л 5
Розміри, см 74x51x104
Вага, кг 34
Замовити: