ТОВ «IРС Україна» отримала престижну бізнес-нагороду

ТОВ «ІРС Україна» увійшла в ТОП 100 кращих підприємств України за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб'єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності за версією Національного бізнес-рейтингу та отримала нагороду «Лідер року 2017».

ТОВ «ІРС Україна» офіційний представник Італійського концерну IPC Group в Україні. Ми пропонуємо весь спектр клінінгового обладнання від складного професійного (таких як автоматична система миття фасадів High Rice) до побутового і простого (системи для прибирання будинку). Наш головний принцип - не просто продати, а знайти рішення для клієнта в питанні вибору обладнання. Ми гарантуємо якість обладнання від виробника. А наш сервісний центр завжди на зв'язку.

Високі показники роботи ТОВ «ІРС Україна» були відзначені престижними нагородами - медаллю «Лідер року 2017» і сертифікатом, що підтверджує результати рейтингування. Ці відмінності вручаються успішним підприємствам, які сумлінно сплачують податки, розвивають національну економіку, дотримуються принципів соціальної відповідальності перед суспільством і формують позитивний імідж своєї країни. Лідери рейтингу - компанії, які не тільки плідно ведуть бізнес, а й дбають про співробітників, підтримують відкритий діалог з партнерами і клієнтами, впроваджують інновації, йдуть в ногу з часом.

Зауважимо, що Національний бізнес-рейтинг в Україні входить до міжнародного альянсу національних бізнес-рейтингів, який працює вже більше 13 років і має представництва в восьми країнах Європи і Азії. Нагорода НБР - знак надійності, стабільності і довіри.

Замовити: