Розширюється модельний ряд машин Professional компанії IPC Gansow

Цей підхід характеризує IPC Gansow і дозволяє підприємству на основі базової моделі створити кілька версій і, таким чином, задовольнити реальні потреби замовників, пристосувати машину до різних приміщень і до різних видів роботи.

Ємність баків СТ30 - 30 літрів, час автономної роботи досягло понад дві години завдяки 2 акумуляторам по 12 В, серійно поставляються разом з машиною.

Машина розроблена для роботи з максимальною простотою в невеликих і середніх за розміром приміщеннях таких, як офіси, аудиторії, готельні номери і т.д., і має особливу маневреністю завдяки зручному і широкому керма, який полегшує прибирання в приміщеннях, де потрібно пересуватися з максимальною легкістю.
Можливість змінювати нахил керма під час роботи допомагає прибирати самі недоступні місця, так як машина проходить навіть під столами.
Ця нова компактна, але надзвичайно продуктивна підлогомиюча і сушильна машина з баками, ємністю 30 літрів має додатковий поворотний знімний бак, що забезпечує легкий доступ до внутрішніх частин машини і полегшує обслуговування і догляд за машиною, який можна зробити в будь-якому місці. Крім цього СТ30 серійно оснащена бортовим зарядним пристроєм.

СТ30 має дві ексклюзивні системи: Center Flow System (CFS), яка розподіляє миючий розчин по центру щітки і допомагає використовувати всю її поверхню, а так само економити воду і миючі засоби і Self Adapting System (SAS), яка підтримує висоту щітки на такому рівні , щоб вона краще прилягала до будь-якого типу статі і забезпечувала максимальну ефективність прибирання. Параболічна щітка дозволяє виконати оптимальну сушку навіть нерівній поверхні, так як скребок рухається таким чином, що досягає важкодоступних місць.
Машина СТ30 проста в обслуговуванні, так як її різні частини - ножі, скребки та всмоктувальна труба встановлюються без використання інструментів, а кожен компонент машини легко доступний.

Велика продуктивність, високі характеристики, міцність і надійність, ергономічність і простота експлуатації, низька вартість обслуговування: СТ30 - остання машина, але не остання демонстрація того, у що може конкретизуватися філософія компанії IPC Gansow

Замовити: