Компанія IPC Україна на виставці АЗК Expo і SIA 25-27.05.2016

З 25 по 27 травня 2016 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру відбулася 24-а Міжнародна спеціалізована виставка для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс'2016 спільно з АЗК Expo.

Ці дві виставки є єдиними в Україні виставками формату b2b - найбільш корисними і ефективним для представників даного сегмента ринку. Обидва заходи привертають безліч фахівців з усіх регіонів України, а також зарубіжжя. Тут традиційно демонструють новітнє обладнання для АЗС та АГЗС, а також послуги з проектування, будівництва та оформлення автозаправних комплексів.

Було представлено багато нових і цікавих рішень по мийках самообслужі-вання і комплексних систем управління. Також були організовані різні програми заходів, метою яких було продемонструвати новинки в сфері автосервісу, провести навчальні семінари для відвідувачів і учасників.

В цьому році компанія «ІРС Україна» гідно представила продукцію концерну IPCleaning (IPC).

Презентували апарати високого тиску і професійну техніку для прибирання. Завдяки широкому асортименту продукції, когось панія «ІРС Україна» забезпечить підприємство всім необхідним мийним і збиральних обладнанням.

З популярних товарів був представлений стаціонарний апарат високого тиску без нагрівання води MLC-C 2117P T, який ідеально підходить для експлуатації на авто мийках, оскільки володіє всіма професійними характеристиками.

Компанія «IPC Україна» представила оновлений апарат високого тиску з нагріванням води PW-H40 D2017P T400 / 50. Апарат не тільки змінив колір і став більш ергономічним, тепер при його експлуатації знизився витрата води, що робить цей апарат більш економічним для професійної мийки.

«ІРС Україна» висловлює подяку відвідувачам виставки, за проявлений інтерес до продукції нашої компанії!

Замовити: