Професійне сухе і вологе прибирання

Професійні пилососи для сухого та вологого прибирання можна використовувати не тільки в комерційних організаціях і структурах, але і в домашніх умовах
Професійне сухе і вологе прибирання

Професійна сухе і вологе прибирання

Наша лінійка

Компанія «IPC Україна» має великий асортимент техніки, за допомогою якої досить легко, комфортно, без будь-яких зусиль можна провести прибирання покриттів в багатьох сферах діяльності. В даному випадку, мова йде про професійні пилососи, які здатні очищати від пилу і сміття різні покриття, шляхом вологою, або сухого прибирання.

Читати повністю

Таку техніку можна використовувати не тільки в комерційних організаціях і структурах, але і в домашніх умовах також дана техніка може бути застосована. Наприклад, професійні пилососи відмінно працюють в готелях, лікарнях, загальноосвітніх установах, в театрах, магазинах, майстернях, у виробничих приміщеннях, на території складів, і в багатьох інших місцях, що потребують професійного підходу в прибиранні. Пилососи мають потужну силу всмоктування, тому миттєво поглинають не тільки пил і дрібне сміття, а й пролиту рідину з килимових покриттів, або з твердих поверхонь.

Деякі наші моделі добре справляються з будівельним сміттям, таким, як глина, щебінь, власне, для цього вони і призначені.

В наявності є пилососи, які не тільки очищають покриття, але і очищають повітря, завдяки тому, що оснащені такою функцією.

Професійні пилососи, які ідеально справляються з сухою і вологим прибиранням, по праву можна віднести до незамінних помічникам, які гарантовано впораються, з будь-якого роду забрудненнями, з сухим, або вологим сміттям, і з пролитої рідиною.

Запропоновані нами пилососи, ідеально підійдуть для клінінгових компаній. Так, як дана техніка має високу міцність, зручності і безпеку в роботі, довгий термін служби.

Завдяки сучасним інноваційним технологіям, наша техніка має величезну силу і потужність. Саме цей фактор і дозволяє здійснювати прибирання максимально якісно.

Які особливості професійних пилососів

  • пилососи здатні працювати тривалий час, з високою ефективністю;
  • відрізняються максимальною маневреністю, і мобільністю, за рахунок високої рухливості коліс;
  • простота обслуговування;
  • виготовлені моделі зі стійких, міцних матеріалів, завдяки чому техніка відрізняється високою зносостійкістю;
  • Енергозаощадження;
  • здатність проникати у важкодоступні місця і ідеально їх очищати;
  • ефективність роботи турбін, в деяких моделях не залежно один від одного;
  • високий термін експлуатації і стійкість до впливу зовнішніх негативних чинників;
  • можливість якісної роботи дрібногабаритних пилососів в маленьких приміщеннях;
  • всі моделі забезпечують миттєве і потужне всмоктування сміття, пилу, або рідини.

Для того, щоб здійснити професійне прибирання підлогового покриття в будь-якому місці, або почистити меблі в домашніх умовах, салон автомобіля, Ви можете для цих цілей придбати спеціальний пилосос на нашому сайті. Вся наша техніка сертифікована і відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Ми гарантуємо кожному клієнту надійний, якісний, функціональний продукт, з післяпродажним сервісним обслуговуванням. Знайомлячись з професійними пилососами для сухого та вологого прибирання, у Вас можуть виникнути різні питання технічного характеру. Тому, на будь-яке Ваше запитання, наші фахівці грамотно і професійно дадуть відповідь. А також підберуть техніку, яка буде відповідати все Вашим запитам і вимогам.

Дзвоніть за телефонами, вказаними на нашому сайті. Ми завжди знаходимося на зв'язку, і завжди готові надати Вам будь-яку інформацію, що стосується нашої продукції.

Замовити: