Мережеві підлогомиючі машини

Мережеві прибиральні машини ідеально наводять гігієнічну чистоту, і що, дуже важливо - вони відрізняються високою продуктивністю.
Мережеві підлогомиючі машини

Мережеві підлогомийні машини

Сучасне життя вимагає постійного розвитку, і застосування високих технологій в будь-якій сфері нашого життя. Сюди ж відносяться і клінінгові компанії, що використовують високоякісне, професійне обладнання для прибирання різних територій, будівель, покриттів. Існують машини менш габаритні, і машини більш габаритні, які дозволяють здійснювати прибирання великих обсягів, наприклад, супермаркетів, транспорту, ескалаторів, і т.д.

Для цих цілей, компанія «IPC-Україна» пропонує популярні, брендові, миття підлоги не тільки для клінінгових компаній, але і для використання на виробництві, в автомобільному бізнесі, і, навіть в домашніх умовах.

Швидко і до блиску, з будь-забрудненої поверхнею впорається миючий обладнання, причому абсолютно безпечно, надійно і якісно, ​​заощаджуючи час і кошти.

Читати повністю

У чому переваги підлогомиючої техніки?

Розрізняють два види підлогомиючих машин. Перший вид - це акумуляторні, і другий вид - мережеві миючі машини.

Мережеві підлогомиючи машини ідеально наводять гігієнічну чистоту, і що, дуже важливо - вони відрізняються високою продуктивністю. Технічні нововведення мережевих підлогомиючих машин дозволяють ефективно справлятися зі своїм завданням на великих площах. Як правило, такі машини досить маневрені, практично безшумні, з низьким рівнем вібрації, а також вони оснащені пристроєм від накипу.

Всі деталі виготовлені з високоякісного, міцного матеріалу. Також деталі добре захищені, і мають водонепроникність. Самі машини мають простоту транспортування.

Компактний дизайн обладнання допомагає очищати від бруду і пилу важкодоступні місця. Ще однією перевагою є легкий доступ до всіх компонентів обладнання.

Працювати з мережевими моделями не складно, безпечно. Всі деталі мережевих машин досить зносостійкі, що дозволяє експлуатувати машину досить тривалий час, а це, в свою чергу, збереже кошти покупця.

Фахівці відзначають основні характерні переваги даного прибирального обладнання:

  • високий рівень продуктивності;
  • високу ефективність в роботі;
  • ергономіка, практичність і зручність у використанні;
  • високий рівень міцності деталей;
  • економія витрат на обслуговування;
  • не вимагає швидкої заміни запасних частин.

Ми пропонуємо

У нас Ви зможете придбати мережеву підлогомиючу машину Gansow від італійського виробника. Якщо, у Вас є вже така модель, і потрібна заміна зношених деталей, то всі необхідні запчастини, аксесуари, або миючі засоби Ви знайдете на нашому сайті, без особливих зусиль.

Для консультації вибору тієї, чи іншої моделі мережевої миючої машини, Вам потрібно звернутися до нашого кваліфікованого фахівця, який допоможе підібрати обладнання, яке ідеально підходить за розміром, ціною, і, звичайно ж, за призначенням.

Купуючи будь-яку із запропонованих моделей мережевих підлогомиючих машин у нас, Ви купуєте надійність, висока якість, гарантію, і післяпродажне сервісне обслуговування. Мережеві миття підлоги від італійського виробника вважаються одними з найбільш успішних обладнань в Європі, зарекомендували себе з кращого боку.

Звертайтеся до наших фахівців, для Вас цікавлять у виборі обладнання. Ми завжди готові до співпраці, і завжди готові надати нашим клієнтам якісне обслуговування. Гнучка система знижок, доступні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта - це ті самі складові, які служать гарантією якості нашого з Вами співпраці.

Замовити: