Екстрактори

У випадках, коли килимове покриття має плями від будь-яких рідин, їжі, крові, Вам знадобиться для очищення пилосос - екстрактор
Екстрактори

Пилосос - Екстрактор

Щоб ідеально почистити килимове покриття від пилу, або пролитої рідини потрібно не просто пилосос, а багатофункціональна, професійна, високоякісна техніка, здатна справлятися, як з простими, так і зі складними завданнями.

Читати повністю

У випадках, коли килимове покриття має плями від будь-яких рідин, їжі, крові, Вам знадобиться для очищення пилосос - екстрактор, який представляє собою надпотужне, компактне миючий обладнання. Основним методом чистки є метод витягування, або, часто цей метод називають - екстрагування. Тому, пилососи, що використовують даний метод чистки, і носять назву пилососа-екстрактора. Такі пилососи ефективно очистять забруднені поверхні килимів, офісних крісел, оббивку м'яких меблів, автомобільні сидіння, та інше. Цю техніку по праву можна назвати унікальною, і надійною. Після очищення покриття, дуже потужні всмоктуючі турбіни гарантують досить низьку залишкову вологість очищеної поверхні, що не може гарантувати інша миюча техніка, більш слабкої потужності, і обмежених можливостей. Крім цього, екстрактори здатні виконувати дуже глибоке очищення покриттів. Килимове покриття легко очищається від пилу і бруду, завдяки технічним можливостям даної техніки.

Де використовують пилосос-екстрактор?

На сьогоднішній день пилососи-екстрактори дуже популярні, і затребувані в комерційних цілях, і, звичайно, в побуті.

У побутових умовах, рекомендується глибоке очищення текстильних покриттів виконувати двічі на рік. На підприємствах, і в інших місцях комерційної сфери діяльності така прибирання покриттів відбувається набагато частіше.

Про наших пилососах-екстракторах

Для очищення килимових покриттів використовується вода і спеціальні миючі розчини, які дозволяють швидко, ефективно провести прибирання, і надати виробу свіжий, приємний, чистий вид. Безумовно, екстрактор значно заощадить Ваш час, і, навіть кошти.

У нашій лінійці, пропонуються моделі пилососів, які працюють не тільки з килимовими, текстильними покриттями, але, вони здатні виробляти глибоке очищення твердих, покриттів для підлоги. Наприклад, це може бути лінолеум, камінь, керамічна плитка.

Сучасні миючі пилососи відрізняються від своїх попередніх методів збирання абсолютно іншими методами, які ніяк не можуть порівнюватися з очищенням покриттів з однієї ємності. Так, нинішнє миючий обладнання під час своєї роботи, використовує тільки чисту воду. Брудна вода збирається окремо. Для неї призначена інша ємність.

Загальні характерні риси пилососів

  • моделі виготовлені з високоміцної, ударостійкої нержавіючої сталі, або пластику, стійкі до високих температур і впливу хімічних засобів;
  • наявність антипінних засобів;
  • в деяких моделях в наявності всі необхідні аксесуари і приналежності, які допомагають трансформувати пилосос для сухого очищення покриттів;
  • ефективне і швидке всмоктування пилу і бруду;
  • моделі можуть мати двигуни різних конструкцій і можливостей, а також різну їх кількість, від одного до трьох;
  • наявність насосів для подачі хімічних, очисних засобів;
  • широка стандартна комплектація дає можливість вирішувати будь-які завдання щодо очищення покриттів.

Безумовно, самостійно не просто розібратися в асортименті нашої техніки. Тому, якщо у Вас виникла потреба в придбанні миючих пилососів, звертайтеся до наших фахівців професіоналам. Вони дадуть Вам кваліфіковану консультацію, більш детально ознайомлять Вас з асортиментом пилососів-екстракторів, і, звичайно ж, допоможуть визначитися з вибором техніки.

Ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісну, сертифіковану продукцію, що має всі необхідні гарантії. А також ми здійснюємо післяпродажне сервісне обслуговування.

Замовити: