Акумуляторні підлогомиючі машини

Ці машини забезпечують ідеальний результат миття за один прохід, при цьому поверхня підлог після миття залишається без розводів
Акумуляторні підлогомиючі машини

Акумуляторні машини для миття підлоги

Ідеально чисті, блискучі, і сухі підлоги є візитною карткою акумуляторних підлогомиючих машин, представлених нашою компанією.

Ці машини забезпечують ідеальний результат миття за один прохід, при цьому поверхня підлог після миття залишається без розлучень. Високі технології, маневреність, легкість у використанні, досить проста панель управління, міцна конструкція машин, і інші їх переваги сприяють великому попиту і популярності цієї техніки. А також необхідності придбання підлогомиючих машин в багатьох сферах діяльності, і навіть, для господарських потреб. Наприклад, для очищення підлог в супермаркетах, готелях, складських приміщеннях, виставкових залах і т.д.

У сучасному світі, ця техніка, по праву вважається кращою в прибиранні та митті покриттів, а також вона надійно закріпила за собою статус інноваційного лідера підлогомиючої техніки.

Читати повністю

Особливості акумуляторних підлогомиючих машин

На відміну від мережевих підлогомиючих машин, лінійка машин акумуляторного типу значно ширше і різноманітніше. Завдяки тому, що в таких машинах відсутня мережевий кабель, вони більш маневрені, здатні проникати у важкодоступні місця, і до того, ж здійснюватися прибирання може і при відвідувачах.

Машини мають простоту в експлуатації, невибагливістю в обслуговуванні, високою якістю виконання, а також надійністю і продуктивністю. Миюча техніка на батареях дуже практична, і ергономічна. Нею легко керувати. Простота в обслуговуванні, низький рівень шуму під час роботи, зрозуміла панель управління, легкий доступ до внутрішніх компонентів, роблять машини вельми привабливими не тільки для бізнесу, але і для приватних осіб.

Найголовніша відмінна риса підлогомиючих машин нашої лінійки - хороший, рівномірний результат прибирання.

Тривалість роботи акумуляторної машини залежить від того, яка ємність батареї. У комплекті до батарей є зарядний пристрій.

Миюча техніка, запропонована нами, здатна вирішити будь-які, поставлені перед нею завдання.

Про надійність підлогомиючої техніки

Слід відзначити високу міцність машин. Наприклад, у акумуляторних машин Gansow CT 40, баки і корпус виготовлені з поліетилену високої щільності. Щітка і захист не схильні до сильних, або різким ударам. Надійною також є система скребків, яка має хороший захист від несподіваних ушкоджень різного роду. Максимальним захистом володіє турбіна даної моделі, розміщена у верхній частині машини. Турбіна захищена фільтром і датчиком, що показує рівень води.

Міцністю характеризується і панель управління. Кнопки на панелі управління захищені від вологи.

Опис підлогомиючих машин акумуляторного типу

Моделі акумуляторної техніки для миття підлоги з дисковою щіткою, як правило, мають великий обсяг баків при мінімальному розмірі самої машини. Дискові щітки можуть бути різного діаметру, і величини.

Характеризуються збільшеним часом роботи, а також наявністю великого відділення для акумуляторних батарей.

Мають управління подачі води, і управління дискової щіткою з автоматичною зупинкою.

Якщо, у Вас виникли будь-які питання з приводу акумуляторних підлогомиючих машин, наші фахівці завжди готові відповісти на них. До того, наша компанія дає гарантію на всі моделі поломоечной техніки, представленої в нашій лінійці. Післяпродажне сервісне обслуговування, є додатковою гарантією того, що придбане у нас обладнання буде служити у Вас досить тривалий час без перебоїв в роботі.

Звертайтеся до нас, ми завжди на зв'язку, і завжди готові до співпраці.

Замовити: