Як використовувати апарати високого тиску

Ефективність апаратів високого тиску також визначається за допомогою використовуваних аксесуарів. Сьогодні існує широкий асортимент аксесуарів і деталей для очищувачів АВД.

  • Звичайні дії вимагають тільки одного певного аксесуара, щоб задовольнити певну потребу. Наприклад, стовбур необхідний для досягнення більш високих областей, в той час як форсунка змушує воду виходити під високим тиском і забезпечувати необхідний кут розпилення, підвищуючи універсальність машини відповідно до необхідного типом роботи.
  • Повний комплект аксесуарів завжди під рукою може допомогти в отриманні видимих ​​результатів, скорочуючи час і зусилля.

Розглянемо кілька корисних аксесуарів, які полегшать роботу з апаратом високого тиску.

1. Насадка для миття підлог

Даний аксесуар повинен бути обов'язково у Вас. Підходить для миття басейнів як всередині, так і зовні. За допомогою даного аксесуара можна видалити будь-яке забруднення.

2. Турбо фреза

У Вас виникло питання, як прибрати бруд з підлоги і фасадів за допомогою АВД? Тут Вам допоможе «Турбо фреза». Даний аксесуар ідеально підійде для вирішення цієї проблеми, адже вода подається з великим напором, яка видалить будь-яке забруднення.

3. Щітка

Для очищення вертикальних поверхонь фіксована водяна щітка - кращий вибір для щоденної роботи з АВД. Дана щітка так само підійде для миття: авто, човнів, садових меблів.

4. Піскоструй

Пісок змішується з водою, що надає воді абразивного впливу і допомагає вимивати будь-які залишки фарби і іржі з парканів, воріт, дверей і металевих поверхонь. Якщо його використовувати в більш професійних ситуаціях, він дуже добре підходить для очищення сільськогосподарської техніки і корпусу судна.

А якщо у Вас залишилися питання, рекомендуємо звернутися до наших менеджерів по телефону: +38 (044) 353-87-25, +38 (044) 517-02-70.

Замовити: