Все про пилосос IPC Soteco LP 1/16 Eco B

LP 1/16 Eco B - потужний професійний пилосос, спеціально розроблений для сухої високоефективної прибирання. LP 1/16 Eco B відрізняється низьким рівнем шуму і високим ступенем фільтрації.

Дана модель пилососа ідеально підійде в місцях, що вимагають дотримання тиші - в готелях, ресторанах, магазинах, торгових будинках, лікарняних установах і та iн.

Поряд з відмінними характеристиками по потужності, силі всмоктування і місткості сміттєзбірника незаперечною перевагою цього пилососа є дуже низький рівень шуму, що також є одним з найважливіших факторів при виборі професійного пилососа для сухого прибирання.

Корпус LP 1/16 Eco B з міцної пластмаси дуже міцний і стійкий до зіткнень. Захисна кромка по периметру сміттєзбірника оберігає апарат і меблі від пошкоджень при зіткненнях. Ергономічна ручка і мала вага дозволяють легко переміщати апарат навіть по сходах.

З переваг можна виділити так само:

  • Чотири пластикових колеса забезпечують відмінну маневреність.
  • Тримач аксесуарів.

Залишилися питання? Ми рекомендуємо звернутися до наших менеджерів за допомогою: +38 (044) 353-87-25, +38 (044) 517-02-70. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання!

Замовити: