Чистка пором: кілька відповідей на важливі питання (частина 2)

У минулій статті ми познайомилися з таким поняттям, як «прибирання паром», а так само з пароочищувачем в цілому. Так само розглянули кілька важливих питанням. Прочитати про це можна за цим посиланням. А тепер перейдемо до ще кількох важливих питань.

Зайва волога - чи може таке статися?

Існує думка, що з - за надмірного користування парогенераторів, в будинку може утворитися зайва вогкість. Це не так! Пар, потрапляючи на поверхню, очищає її, а конденсована вода, із залишками бруду, успішно збирається за допомогою пиліводанасоса, вмонтованого в парогенератор. А ось повітря в приміщення стає більш вологим і свіжим. А взимку це навіть великий плюс, адже батареї, які зігрівають нас взимку, роблять повітря досить сухим.

І все ж, якщо Ви боїтеся зайвої вологи, можна по закінченню прибирання пройти сухою ганчіркою.

Пароочиститель проти пилососа

Ще один важливим нагадуванням служить факт, що пароочиститель не може замінити повноцінно пилосос. Пароочиститель допомагає розібратися з плямами, нальотами і стійкими забрудненнями. А ось зібрати відпрацьовану воду із залишками бруду або зібрати суху бруд Вам може допомогти, виключно, пороховсмоктувач, який вмонтований в конструкцію пароочисника.

Яку воду заливати в пароочиститель?

Перед початком збирання в парогенератор потрібно залити воду. І тут постає логічне запитання: а яку воду залити? Існує думка, що потрібна тільки дистильована вода. Така вода повністю очищена і не залишає накипу на змійовику бойлера. Для пароочисника може підійти і звичайна вода, яка тече з наших кранів. Якщо ж вода надто «жорстка», то доведеться раз на рік відвідувати сервісний центр очищення змійовика бойлера від накипу.

Як доглядати за пароочищувачем і як прибрати накип?

За рахунок того, що в пароочиститель заливається звичайна вода з крана, з часом на змійовику бойлера утворюється накип, тому потрібно проходити профілактичну чисту парогенератора, з періодичністю раз на рік.

А якщо залишилися питання? Тоді рекомендуємо звернутися до наших менеджерів за допомогою: +38 (044) 353-87-25, +38 (044) 517-02-70. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання!

Замовити: