Чистка паром: кілька відповідей на важливі питання (частина 1)

У нашому повсякденному житті прибирання займає досить багато часу. Якщо не кожен день, то щотижня точно. Але ж цей час можна провести куди продуктивніше, наприклад: прогулянка з коханою чоловік, ігри з дітьми і так далі. Саме тому багато жінок і чоловіки використовують різну побутову техніку під час прибирання.

На сьогоднішній день складно уявити прибирання без пилососа або певної хімії. Вони міцно закріпилися в житті кожного. Але є і зворотна сторона. Наприклад, побутова хімія з легкістю може видаляти плями і нальоти, але так само вона може і негативно впливати на наші очі, шкіру і внутрішні органи.

Саме тому багато виробників клінінгового обладнання, в тому числі і IPC, піклуються про здоров'я людей і пропонують дуже ефективну альтернативу - прибирання за допомогою парогенератора. Даний спосіб дуже простий і допомагає, нітрохи не гірше, усувати плями і різні забруднення. Пар дуже ефективний і може очищати поверхні навіть без застосування побутової хімії. Більш того, пар ні як не шкодить негативно на зовнішніх поверхнях.

Однак, варто зазначити, що гаряча пара - це не паличка виручалочка, яка видалить 5-річне забруднення, а пароочиститель - це не пристрій, за допомогою якого можна прибрати всі приміщення за 10 хвилин.

Якщо підсумувати, то можна сказати, що пар з легкістю впорається з харчовими забрудненнями на кухні, з нальотами і цвіллю в туалеті і ванні. Пар так само може допомогти в видалення плям з м'яких меблів, а так само дезінфікувати дитячі іграшки.

Що можна чистити парогенератором?

Будь-яка поверхня, яка не боїться високих температур, може піддаватися впливу пара. наприклад:

  • Плита;
  • Духовка;
  • Витяжка;
  • Холодильник;
  • Шви між плитками;
  • Сантехніка;
  • Батареї;
  • Вікна і дзеркала.

З пароочищувачем всі ці предмети буду чисті, причому за значно менший час, ніж якби це довелося робити в ручну. Варто відзначити і підкреслити, що парогенератор може допомогти і з прибиранням підлог, крім вощеного паркету. Так само потрібно виділити, що в базову комплектацію пароочисника входять різні насадки, які і допомагають вирішити те чи інше питання в прибиранні.

Пароочиститель бореться з пиловими кліщами?

На сьогоднішній день багато людей, а це кожен п'ятий, страждають від алергії. Дуже частою причиною алергічних реакцій є пилові кліщі. За допомогою пароочисника позбутися від них більш ніж реально. Більш того, за допомогою пари можна позбутися і від неприємного запаху і зволожити повітря, а вже це допоможе з легкістю дихати.

Велика кількість шкідливих мікроорганізмів живе на дитячих м'яких іграшках. Тому, в даному випадку, обробляти такі іграшки паром просто необхідно. А тут без пароочисника просто не обійтися.

Що не рекомендується чистити парою?

Дане питання особливо актуальне при купівлі пароочисника. Відповідь, насправді, простий: не варто чистити парою поверхні, які можуть деформуватися під впливом високих температур. В першу чергу - це паркет. З текстилю - вироби з льону і натуральної вовни. Так само паром не варто чистити електроприлади і вироби з м'якого пластику.

Замовити: