Обладнання для ванних і туалетних кімнат

IPC в Україні на сьогоднішній день представляє не тільки широкий асортимент високоякісної і професійної прибиральної техніки для клінінгу, але і цікаві у використанні аксесуари
Обладнання для ванних і туалетних кімнат

Компанія «IPC Україна», будучи офіційним представником італійського концерну IPC в Україні, на сьогоднішній день представляє не тільки широкий асортимент високоякісної, сучасної, професійної прибиральної техніки для клінінгу, але і цікаві, оригінальні, дуже зручні у використанні аксесуари, а також різноманітне обладнання для ванних і туалетних кімнат, без яких неможливо обійтися в повсякденному житті.

Обладнання для ванних і туалетних кімнат виконують кілька функцій одночасно. Усі речі покращують функціональність ванній, або туалетної кімнати, а також забезпечують гармонійний зовнішній вигляд.

Читати повністю

Широке застосування нашого обладнання призначене для кафе, ресторанів, піцерій, готелів, шкіл, офісів, салонів краси, для медичних установ, кінотеатрів, аеропортів, для АЗС, супермаркетів, і для багатьох інших громадських закладів.

Асортимент

На нашому сайті Ви зможете знайти все найнеобхідніше для ванних і туалетних кімнат. В асортименті представлено таке обладнання:

  • різноманітні моделі естетичних, гігієнічних дозаторів для рідкого мила і піни;
  • сучасні та зручні диспенсери для рушників, серветок і туалетного паперу;
  • сушки для рук;
  • міцні баки і урни для сміття.

Переваги обладнання

Представлені диспенсери і дозатори прості у використанні, надійні, служать довго, зберігаючи свій первісний вигляд.

Дозатори для рідкого мила і піни виготовлені з високоміцної пластмаси, або з металу, з настінним кріпленням.

Сушарки для рук вкрай необхідні не тільки в громадських вбиралень. Сушарки є незамінним і потрібним обладнанням у вбиральнях невеликих офісів, кафе і т.д. Працюють бездоганно, самостійно включаються при піднесенні рук, і автоматично вимикаються після їх використання. Виготовлені сушарки з високоякісної нержавіючої сталі.

Відрізняються моделі сушарок для рук своєю компактністю, довговічністю при частій і тривалій експлуатації, з антивандальними властивостями, що дуже важливо для туалетних кімнат в громадських місцях. Моделі не примхливі у використанні, досить економічні, з мінімальним технічним обслуговуванням.

Серед асортименту баків і урн для сміття можна підібрати саме те обладнання, яке відмінно підійде для Вашого офісу, кафе, ресторану, або інших громадських закладів. Якщо є потреба придбати пластиковий бак для сміття з різною ємністю, для збору і транспортування, наприклад, скла, паперу та іншого промислового сміття, то у нас Ви зможете знайти ідеальний варіант для Ваших потреб.

Пластикові баки для збору сміття виготовлені з надійного, якісного, довговічного матеріалу, стійкого до впливу будь-якого хімічного речовини, навіть самого агресивного.

Для офісів рекомендуються відкрита кошик підлогового типу. Це ажурна урна, яка виглядає досить естетично. Призначена для збору паперів.

Як правило, сучасні приміщення оснащені обладнанням, за допомогою якого створюється гармонійна і комфортна обстановка. Тому, коли постає вибір урн, наприклад, в офісних приміщеннях, в закладах громадського харчування, то цілком доречним буде вибір металевої урни з педаллю, яку можна також придбати у нас.

Ми пропонуємо Вам великий вибір обладнання для ванних і туалетних кімнат, який відрізняється особливими технічними характеристиками, сучасністю, надійністю, комфортністю і ціновою доступністю. Для того, щоб придбати будь-який зацікавив Вас продукт, необхідно зателефонувати нам, і ми допоможемо Вам зробити дуже вигідну, і корисну покупку. А також ми гарантуємо Вам кваліфіковану консультацію від наших професіоналів.

Замовити: