Система для миття вікон Greentube GTO

Замовити

Система для мийки вікон використовується для ретельного очищення води, призначеної для миття засклених фасадів. Модель Greentube GTO - високоефективна технологія від італійської компанії «IPC Ultra Pure system» з чотирьохетапну системою фільтрації води. Завдяки надійній роботі апарату миття вікон здійснюється стовідсотково чистою деионизированной водою.

У більшості випадків у воді міститься велика кількість домішок - хлору, солей важких металів і навіть великих частинок, наприклад піску. Така брудна вода не підходить для миття скла - з часом на поверхні з'являється безліч дрібних подряпин, а після миття залишаються розлучення, плями. Щоб цього уникнути використовують повністю очищену технічну воду, отримати яку допоможе система для мийки вікон Greentube GTO.

Завдяки чотириступінчастою системі фільтрації, вода на виході є стовідсотково чистою. Перший етап очищення - видалення великих частинок розміром понад 5 мкм спеціальним осадовим фільтром. Після цього вугільний фільтр очищає воду від хлору, а мембрана зворотного осмосу видаляє практично повністю будь-які домішки і солі. На останньому етапі очищення вода проходить крізь деіонізірующій картридж, що видаляє тверді розчинені речовини, тим самим знижуючи концентрацію солей до нуля проміле.

Робочий тиск, бар від 3
Приєднувальні розміри, дюйми 3/4
Макс.довжина штанг, м 10
Продуктивність, м2/ч до 80
Вага, кг 12,7
Розміри (ДхШхВ), см 33x28x145
Замовити: