Сушарки для рук

Виготовлені сушарки для рук з нержавіючої сталі, а значить, вони максимально міцні, до того ж, вони довговічні
Сушарки для рук

На сайті компанії «IPC Україна», яка є офіційним представником італійського концерну IP Group, представлений кращий вибір сучасних, високоякісних, професійних сушарок для рук, оснащених новітніми технологіями.

Наша продукція - це оптимальне, грамотне рішення для тих, хто зацікавлений в компактній, міцної, антивандальной, і економічною сушарці для рук для закладу з активним потоком людей, і для не великих установ.

Читати повністю

Про продукцію

Виготовлені сушарки для рук з нержавіючої сталі, а значить, вони максимально міцні, до того ж, вони довговічні. Пристрої легко встановлюються і підключаються до мережі, а також не вимагають великих витрат на обслуговування. Гігієнічні, прості і зручні в експлуатації. Виглядають сушарки естетично, сучасно, вони прикрасять будь-який інтер'єр туалетних і ванних кімнат.

Завдяки унікальним, інноваційним технологіям, сушарки для рук гарантують потужний теплий потік повітря, при мінімальному споживанні електроенергії, що є величезним плюсом для всіх наших моделей. Після миття рук, їх можна обсушити практично миттєво, протягом 8-15 секунд. Сушарки мають низьким рівнем шуму, при значній швидкості сушіння.

Де застосовуються?

Застосовується пристрій для швидкого сушіння рук, практично скрізь, де спостерігається велике скупчення людей. Це туалетні кімнати в громадських місцях, наприклад, ресторани, кафе, бари, готелі, салони краси, торгові центри, медичні установи і т.д. Крім цього, наші моделі можуть бути встановлені і в туалетних кімнатах не надто великих офісів, навчальних закладів, державних установ.

Особливості

Моделі сушарок для рук оснащені фотоелементами. Це означає, що підносячи вимиті руки до пристрою, машина автоматично негайно включається і починається процес сушіння рук. Після закінчення сушіння пристрій таким же чином автоматично припиняє свою роботу. В наявності також є моделі сушарок з кнопкою (для початку роботи пристрій необхідно включити кнопкою, а після сушіння пристрій вимикається автоматично).

Сушарки мають величезну перевагу в тому, що вони максимально термостійкий, зносостійкі при частій, тривалій роботі. Моделі, представлені на нашому сайті, мають потужність від 1650 Вт до 2300 Вт. Тому, вибираючи ту, чи іншу модель, слід враховувати прохідність людей. Від цього і буде залежати, яка буде потрібно потужність сушарки саме для Вашого закладу.

Застосування сушарок для рук дає можливість значно заощадити кошти, що витрачаються на придбання паперових рушників, або якихось інших речей для сушіння рук.

У нас Ви зможете придбати такі моделі сушарок для рук:

  • Arial - виготовлена ​​з нержавіючої сталі, полірована, з кнопкою;
  • Arial - полірована модель з фотоелементом з нержавіючої сталі;
  • Arial - виготовлена ​​сушарка з нержавіючої сталі, біла, з кнопкою (включається кнопкою, вимикається автоматично);
  • Arial - з нержавіючої сталі, матова, оснащена фотоелементом;
  • Arial - сушарка зі сталі, біла, оснащена фотоелементом;
  • Ventos - сушарка з нержавіючої сталі, полірована з фотоелементом;
  • Ventos - модель з нержавіючої сталі, біла, оснащена фотоелементом.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до наших провідних фахівців. Професійні консультанти дадуть відповідь на всі Ваші запитання, і допоможуть зробити необхідний вибір товару.

Для оптових покупців діє спеціальна система знижок.

Вся наша продукція сертифікована, має гарантію якості, доступна в ціновій політиці, а також продукція відповідає найвищим санітарно-гігієнічним вимогам.

Замовити: