Парогенератор SG70 - потужний професійний агрегат для очищення поверхонь за допомогою гарячої пари від італійського виробника «IPC Portotecnica». Лінійка парогенераторів від «IPC Portotecnica» розробляється на основі останніх інноваційних технологій з урахуванням потреб споживачів. Парогенератори проходять обов'язкову сертифікацію на відповідність нормам PED.

Представлена ​​модель призначена для професійної експлуатації. Парогенератор здатний витримувати великі навантаження безперервно працюючи протягом тривалого часу на регулярній основі. Якісна механіка гарантує пристрою тривалий термін служби. Парогенератор може використовуватися клінінговими компаніями, автомийки, промисловими об'єктами і т.п. для якісного очищення різних типів поверхонь.

Парогенератор відмінно справляється з більшістю видів забруднень, в тому числі з жирними і масляними. Для ще кращої якості очищення передбачена можливість використання спеціальних миючих засобів - для цього в конструкції парогенератора відведено окремий бак. Проста і компактна конструкція зручна в користуванні і транспортуванні.

Температура пари, °C 180
Витрата пари, г/хв 350
Бак для води/миючого засобу, л 50
Розміри, см 115x65x100
Вага, кг 226
Замовити: