Парогенератор SG40 / SG45 - потужне професійний пристрій від італійського виробника «IPC Portotecnica». Парогенератор дозволяє без праці видаляти будь-які стійкі забруднення за допомогою гарячої водяної пари. Парогенератори компанії «IPC Portotecnica» розробляються з урахуванням останніх інноваційних розробок і проходять сертифікацію на відповідність нормам PED.

Читати повністю

Подача пара здійснюється при наповненні водою спеціального бака. Дана модель також оснащена окремим баком для миючих засобів, що дозволяє виробляти якісне очищення поверхонь гарячою парою з використанням миючих засобів. Під час роботи користувач може самостійно контролювати потік пара в залежності від складності забруднень.

Спеціальна система Anti Bugs надає на оброблювані поверхні інсектицидну дію, усуваючи тим самим шкідливі бактерії, віруси і комах. При тиску нижче 2,5 бар система Авто Стоп автоматично зупиняє роботу парогенератора для більшої безпеки.

Корпус парогенератора виготовлений з нержавіючої сталі, надійно захищеної від освіти накипу і корозії. Панель управління повністю ізольована і захищена від забруднень і вологості. Надійна теплоізоляція і наявність декількох термостатів захищають від високих температур. Компактна конструкція зручна для транспортуванн я і переміщення під час роботи завдяки зручним маневреним колесам.

Ємність бойлеру, л 3
Температура пари, °C 150
Витрата пари, г/хв 0÷80
Бак для води/миючого засобу, л 6/2
Розміри, см 66x43x67
Вага, кг 19,5
Замовити: