SG20 (New Steamy) / SG30 (New Steamy Plus)

Замовити

Професійний парогенератор SG20 (New Steamy) / SG30 (New Steamy Plus) призначений для регулярного використання. Даний парогенератор дозволяє очищати поверхні від стійких забруднень паром з подачею миючих засобів, для яких в конструкції пристрою передбачений окремий бак. Також парогенератор допомагає позбавлятися від рідкої грязі, всмоктуючи відпрацьовану рідину в окремий бак для брудної води.

Читати повністю

Парогенератор виробництва італійської компанії «IPC Portotecnica» здатний замінити відразу три кліннінгових пристрою. Він дозволяє очищати від забруднень різні типи поверхонь, мити і сушити очищаються поверхні, видаляти рідку бруд. Кожен з режимів може використовуватися користувачем поперемінно або комбіновано. Саме тому дана модель стане відмінним вибором для професійної експлуатації клінінговими компаніями, автомийки тощо

Парогенератори компанії «IPC Portotecnica» розробляються спеціально для тривалої експлуатації на регулярній основі - надійна механіка забезпечує тривалий термін служби. Пристрій пройшов спеціальну сертифікацію на відповідність міжнародним стандартам безпеки.

Ємність бойлеру, л 2,2
Робочий тиск, бар 5
Температура пари, °C 140
Витрата пари, г/хв 0÷80
Бак для води/миючого засобу, л 2
Розміри, см 57x40x65
Вага, кг 11,5
Замовити: