LEVITA (немає в наявності)

Замовити

Компанія «IPC Україна», будучи офіційним представником популярного італійського бренду Euromop, пропонує клієнтам широкий асортимент високоякісного, професійного обладнання для збиральних кімнат.

Читати повністю

На сьогоднішній день велике значення з точки зору гігієни мають дозатори для піни і рідкого мила різної в'язкості. Фахівцями доведено, що використання твердого мила в мильниці абсолютно небезпечно, і недоцільно в місцях громадського користування. Так, як на кусковому милі залишаються залишки вологи, а це в свою чергу є сприятливим середовищем для розмноження хвороботворних бактерій. З цієї причини фахівці настійно рекомендують в туалетних кімнатах громадських закладів встановлювати безпечні для життя людини гігіеніческіеустройства.

Дозатор LEVITA

Пропонуємо Вам дві моделі дозаторів LEVITA, виготовлених з високоміцних матеріалів, що мають тривалий термін служби.

Модель LEVITA приємного білого кольору. Матеріал - ABS пластик.

ABS пластик - це матеріал, який володіє більш високою стійкістю до ударів в порівнянні з полістиролом загального призначення. Його по праву називають зносостійким, і відповідно, ударостійким.

Розміри вироби: 132х85х210 мм.

Обсяг дозатора розрахований на 900 мл. рідини.

Використовують дозатор для рідкого мила і наливної шампуню.

Оснащена модель практичним і надійним дозуючим клапаном. Зручне віконце в дозаторі дає можливість відстежувати кількість рідини в ньому, і при необхідності своєчасно доливати її.

Має настінне кріплення і закривається дозатор ключем, для того, щоб уникнути несанкціонованого відкривання сторонніми особами.

Друга модель дозатора LEVITA виготовлена ​​з антибактеріального, високоякісного пластику HDS, і має такі ж характеристики і габарити, як і попередня модель.

Сучасний, компактний, стильний дозатор для рідкого мила LEVITA, буде ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру туалетних кімнат.

Для отримання більш детальної інформації про дану продукцію, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців, за номерами телефонів, зазначених на сайті.

Замовити: