LEVITA mini (немає в наявності)

Замовити

На сьогоднішній день велике значення з точки зору гігієни мають дозатори для піни і рідкого мила різної в'язкості. Фахівцями доведено, що використання твердого мила в мильниці абсолютно небезпечно, і недоцільно в місцях громадського користування. Так, як на кусковому милі залишаються залишки вологи, а це в свою чергу є сприятливим середовищем для розмноження хвороботворних бактерій. З цієї причини фахівці настійно рекомендують в туалетних кімнатах громадських закладів встановлювати безпечні для життя людини гігієнічні пристрої.

Читати повністю

Компанія «IPC Україна» пропонує сучасні дозатори рідкого мила. Вироби відрізняються не тільки цікавим, сучасним дизайном, але і високою якістю матеріалів, з яких вони виконані, а також максимальною міцністю, і довгим терміном служби.

Дозатор LEVITA mini

Професійний дозатор рідкого мила виконаний в двох варіантах:

  • з високоміцного, ударостойкого пластика ABS білого кольору;
  • і надійного, антибактеріального пластику HDS.

Розміри виробів: 108х82х160 мм

Обсяг вироба розрахований на 350 мл. рідкого мила.

Дозатор LEVITA mini має міцне, настінне кріплення і закривається на ключ, щоб уникнути несанкціонованого розкриття.

Модель дозатора забезпечує економічну витрату рідкого мила. Людина натискаючи на кнопку помпи, отримує порцію мила, необхідну для одного сеансу миття рук, уникаючи, таким чином, перевитрати. До того ж, практична система дозування не допускає протікання мила на підлогу.

Слід зазначити, що дозатор LEVITA mini простий в обслуговуванні, не вимагає якогось особливого догляду, а його сучасний, привабливий дизайн відмінно доповнить інтер'єр туалетної кімнати.

Всі наші вироби сертифіковані і відповідають необхідним санітарно-технічним нормам.

Щоб уточнити деталі, або отримати різнобічну інформацію про наші вироби, прохання, звертатися до провідних фахівців, за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії «IPC Україна».

Замовити: