Дозатор рідкого мила з баком 1000 мл (білий)

Замовити

Дозатори для рідкого мила впевнено увійшли в сучасне життя людей, успішно замінивши звичний для всіх шматочок мила в мильниці. Дозатори стали незамінним атрибутом в туалетних приміщеннях громадських закладів, і в квартирах. На сьогоднішній день це обладнання для ванних і туалетних кімнат стало вже звичним і комфортним предметом повсякденного вжитку.

Читати повністю

Призначення дозатора полягає у видачі рідкого мила, або піни в певних дозованих кількостях, достатніх для того, щоб помити руки.

Компанія «IPC Україна» пропонує клієнтам різноманітний, професійний асортимент дозаторів рідкого мила для сучасних ванних і туалетних кімнат.

Дозатор рідкого мила з баком 1000 мл.S6

Дана модель зручна у використанні, компактна, займає мало місця в приміщенні, ідеально доповнює інтер'єр ванних і туалетних кімнат, завдяки своєму оригінальному сучасного вигляду.

Виконано дозатор з високоякісного, міцного пластику, білого кольору з глянсовою поверхнею. На дозаторі є спеціальне віконце, через яке можна спостерігати за рівнем рідкого мила і вчасно наповнювати дозатор.

Форма дозатора прямокутна.

Захищений дозатор рідкого мила замком, для виключення стороннього втручання, і має надійне кріплення до стіни.

Крім рідкого мила, дозатор можна використовувати і під наливну шампунь.

Обсяг даного дозатора розрахований на 1000 мл.

Рідке мило подається за допомогою зручної кнопки. А також мило після подачі не розтікається самовільно на підлогу.

Виріб не вимагає якогось особливого догляду, досить економічне в витраті мила, гігієнічне, відрізняється довгим терміном служби.

За більш детальною інформацією, прохання, звертатися до наших професійних консультантів, за номерами телефонів, зазначених на сайті.

Матеріал корпусу Пластик
Колір / Покриття Білий
Об'єм, л 1,0
Кріплення Шуруп
Країна походження Туреччина
Подача мила Механічна, кнопкова
Замовити: