Дозатор рідкого мила 1000 мол (прозорий)

Замовити

Завжди приємно, коли в збиральних кімнатах громадських закладів знаходиться ароматне мило. Але, на жаль, такий шматочок мила не може бути абсолютно безпечним і гігієнічним для рук, так, як може залишати на собі велику кількість мікробів і різних хвороботворних бактерій. Щоб убезпечити своє життя від цих проблем, компанія «IPC Україна» пропонує клієнтам різноманітні моделі дозаторів рідкого мила.

Читати повністю

Наші вироби сучасні, професійні, що дозволяють максимально комфортно і гігієнічно здійснювати догляд за шкірою рук. Їх можна використовувати не тільки в місцях загального користування, а й удома в побуті.

Прозорий дозатор рідкого мила 1000 мол. S3
Представлений дозатор можна використовувати не тільки для рідкого мила, але і для наливної шампуню.

Виконано дозатор з високоміцного, надійного прозорого пластика, з глянцевою поверхнею.

Прозорий пластик має ряд переваг, наприклад, завдяки прозорому матеріалу можна відстежувати кількість рідини в дозаторі, і відповідно, своєчасно його поповнювати. До того ж, прозорий пластик виглядає дуже естетично, його приємний блакитний колір прикрасить, практично, будь-який інтер'єр туалетних і ванних кімнат.

Розмір виробу: 105х105х195 мм.

Обсяг вироби на 1000 мл. рідини.

Форма моделі прямокутна.

Прозорий дозатор надійно кріпиться до стіни, захищений замком для захисту від стороннього втручання.

Його практична кнопка дозволяє видати порцію мила легким натисканням.

На нашому сайті Ви зможете підібрати саме той дозатор, який ідеально підійде для Вашого приміщення. Вся продукція відповідає всім санітарно-технічним нормам і вимогам.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії.

Матеріал корпусу Пластик
Колір / Покриття Прозорий
Об'єм, л 1,0
Кріплення Шуруп
Країна походження Туреччина
Подача мила Механічна, кнопкова
Розміри, мм 105*105*195
Замовити: