Дозатор піни з баком 500 мл. (Білий)

Замовити

Коли заходить мова про гігієнічний догляд рук, то в сучасному світі все більше число людей, віддає перевагу професійному обладнанню або аксесуарам, особливо це стосується громадських місць з потоком людей, і не тільки.

Читати повністю

Так, в громадських туалетних кімнатах тверде мило абсолютно не популярно, і до того ж не гігієнічно. Тверде мило швидко витратиться, залишає на собі багато шкідливих мікробів, і до того ж, мило може впасти на підлогу.

З цієї причини, фахівці рекомендують в місцях, де проходить більше десяти відвідувачів за день, встановлювати спеціальні дозатори для піни, або рідкого мила.

Дозатор піни з баком на 500 мл.

Пропонуємо Вам професійний дозатор піни, виготовлений з високоміцного, якісного пластику, приємного білого кольору і сучасного дизайну.

Обсяг бака розрахований на 500 мл.

Дозатор досить компактний, прямокутної форми, з глянцевою поверхнею.

Має настінне кріплення, і захищений замком.

Зручна кнопка на дозаторі дозволяє видавити потрібну порцію піни.

На відміну від твердого мила дозатор для піни більш надійний, і більш практичний. Встановивши такий дозатор, з'являється чудова можливість спростити обслуговування санвузла, а також значно заощадити на витратних матеріалах. До того ж якісне обладнання для туалетних кімнат - це хороша репутація даного закладу.

За більш детальною інформацією про нашу продукцію, прохання, звертатися до наших менеджерів, за номерами телефонів, зазначених на сайті.

Матеріал корпусу Пластик
Колір / Покриття Білий
Об'єм, л 0,5
Тип дозатора Кнопочний, наливний
Наявність ключа Є
Кріплення Є
Країна походження Туреччина
Замовити: