Дозатор піни з баком 1000 мл. (Білий)

Замовити

На сьогоднішній день використання дозаторів піни і рідкого мила в місцях загального користування, є не просто життєвою необхідністю, а максимально комфортним, гігієнічним, професійним і безпечним способом для утримання рук в ідеальній чистоті. Що не можна гарантувати при використанні звичайного мила і мильниці в туалетних кімнатах приміщень комерційного призначення.

Читати повністю

Призначення дозаторів для піни: подача спіненого миючого засобу для рук.

Дозатор піни з баком 1000 мол. F6
Компанія «IPCУкраіна» представляє Вам високоякісні, сучасні дозатори для піни різних моделей, які не просто доповнять інтер'єр туалетних кімнат, але і стануть надійними і незамінними помічниками у Вашому бізнесі.

Матеріал, з якого виконаний дозатор F6 - високоякісний, зносостійкий пластик.

Колір моделібелий.

Форма дозаторапрямоугольная.

Ємність - 1000 мл.

Дозаторімеет дуже практичне настінне кріплення і закривається на ключ. Оснащений зручною кнопкою для видавлювання піни.

Особливими перевагами представленої моделі є те, що дозатор досить економічний відносно витрати піни. Піна для рук максимально безпечна і щадна на відміну від інших засобів по догляду за шкірою рук.

Дана модель має знімну кришку, тим самим забезпечуючи можливість доливання пінних засобів.

Все наше обладнання для ванних і туалетних кімнат сертифіковане, і виготовлено з екологічно чистих матеріалів, а також у нас немає китайських дозаторів для піни і мила.

Для більш детальної інформації про товари прохання, звертатися до наших провідних фахівців, за номерами телефонів, зазначених на сайті.

Матеріал корпусу Пластик
Колір / Покриття Білий
Об'єм, л 1,0
Тип дозатора Кнопочний, наливний
Наявність ключа Є
Кріплення Є
Країна походження Туреччина
Замовити: