Дозатори для рідкого мила і піни

Компанія «IPC Україна» пропонує Вам відмінний вибір високоякісних дозаторів для рідкого мила і піни, виготовлених в Італії та Туреччині
Дозатори для рідкого мила і піни

Компанія «IPC Україна» пропонує Вам відмінний вибір високоякісних дозаторів для рідкого мила і піни, виготовлених в Італії і Туреччини. Вся продукція відрізняється надійністю, гігієнічністю. Матеріали, з яких виконані дозатори для рідкого мила і піни, досить стійкі до підвищеної вологості, до будь-яких деформацій, а також вони стійкі до змінних температурних режимів.

Читати повністю

Де використовують дозатори мила і піни?

У сучасному світі дуже складно уявити ванні і туалетні кімнати в громадських закладах, без такого потрібного атрибуту, як дозатор для рідкого мила і піни. У таких місцях, як готелі, театри, кінотеатри, навчальні та медичні заклади, аеропорти, салони краси, торгові центри, супермаркети, і багато інших місць з великим потоком людей, збиральні кімнати обладнані дозаторами для мила і піни. Тверде мило поступово втратило свою актуальність, в силу того, що рідке мило з дозатора набагато безпечніше. Адже рідке мило з дозатора не сприяє поширенню мікробів, і його використання набагато приємніше.

Призначення

Головним і основним призначенням дозатора є дозована подача мила, або піни, при цьому забезпечується максимально економне їх споживання. Що, безумовно, вказує на гідність даного атрибута.

Переваги

Потрібно відзначити, що дозатори дуже зручні і прості у використанні, а також вони відрізняються сучасністю і практичністю. Наші моделі виготовлені з високоміцного пластика і металу. Виглядають дозатори компактно, естетично, стильно, професійно, будучи додатковим, успішним інтер'єром збиральних кімнат.

Моделі дозаторів, які ми пропонуємо нашим клієнтам мають замок, і настінне кріплення, що дуже зручно у використанні.

Дозатори мають або повністю прозорий корпус, або невелике віконце, за допомогою якого можна відстежувати кількість мила в дозаторі, і відповідно, своєчасно його додавати.

У нашому асортименті можна придбати ліктьовий дозатор. Ця модель відмінно підійде для медичних установ, де потрібно бездоганна чистота і гігієна рук медичного персоналу, або на виробництві, коли потрібно уникнути дотику брудних рук з кнопкою дозатора.

Які моделі ми пропонуємо:

  • дозатор рідкого мила медичний, 500 мл., білого кольору;
  • дозатор піни 500 мл. з баком білого кольору;
  • дозатор рідкого мила 500 мл., прозорий;
  • дозатор рідкого мила 1000 мол. з баком білого кольору;
  • дозатор рідкого мила 500 мл., з баком білого кольору;
  • дозатор рідкого мила 1000 мол., прозорий;
  • дозатор Levita, 900 мл .;
  • дозатор Levita mini 350 мл., білий;
  • дозатор піни 1000 мол., з баком білого кольору.

Познайомившись ближче з асортиментом на нашому сайті, Ви підберете ті моделі дозаторів, які ідеально підійдуть для Вашого закладу. Крім цього, наші професійні консультанти охоче дадуть відповідь на всі Ваші питання, і допоможуть визначитися з вибором товару. Для цього необхідно просто зателефонувати нам за номерами телефонів на головній сторінці сайту.

Наша продукція професійна, сертифікована, цікава, доступна за цінами. При необхідності оптової купівлі виробів, для Вас буде гарантована спеціальна знижка.

Звертайтеся до нас, ми завжди залишаємося на зв'язку.

Замовити: